Dziennikarz Tomasz Kammel po masakrze w Orlando opublikował w sieci nagranie, na którym oświadcza, iż chciałby powiedzieć, że jest gejem. Dziennikarz krytycznie odniósł się również do niechęci wobec homoseksualistów.

 – Mam wrażenie, że w naszym kraju dziwnie mało się o tym mówi. Czyżby nikt nie przejął się tą tragedią? Czy może ktoś postanowił się nią nie przejmować, bo chodzi o homoseksualistów, pedałów? – pyta Kammel.

Jak dodaje, nie obchodzą go pobudki jakie kierowały mordercą, ani jego wyznanie czy pochodzenie.

 – ISIS? Terroryzm? Islam? Mam to głęboko w poważaniu. Najbardziej boli mnie fakt, że to się stało ze względu na to, że komuś się nie podobało, iż ktoś inny kocha – powiedział dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE – Zamachowiec z Orlando był kryptogejem

 – Na wielu portalach czytam, że jestem gejem. Otóż prawda jest taka, że gejem nie jestem, ale nie mówię wam tego, że nagle mam ochotę na jakiś coming out tylko dlatego, że po pierwsze – gdybym gejem był to byłbym z tego absolutnie dumny – oświadczył Kammel.

Omar Mateen, obywatel USA pochodzenia afgańskiego, który jest łączony z Państwem Islamskim i radykalnym islamem zaatakował jeden z nocnych klubów LGBT w Orlando w USA zabijając 50 osób, a kolejne 53 raniąc.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również