Kamil Stoch ma piękną żonę
MAREK ZIELINSKI/East News
Irmina Jach - 9 Stycznia 2021

Wiemy kim jest żona Kamila Stocha. Gdy fani poznali prawdę, zaniemówili z wrażenia

Kamil Stoch od dekady jest mężem pięknej Ewy Bilan-Stoch. Żona skoczka narciarskiego pracuje jako jego menadżerka. Kobieta unika medialnego rozgłosu i rzadko wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Czym zajmuje się na co dzień?

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Zakochani poznali się na zawodach Pucharu Świata w Planicy. Sportowiec, który startował w zawodach, od razu zwrócił uwagę na uroczą fotoreporterkę. Żona skoczka narciarskiego do dziś chętnie sięga po aparat.

Kamil Stoch ma piękną żonę

Para pobrała się 7 sierpnia 2010 roku w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Od tej pory są nierozłączni zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Małżonka Kamila Stocha jest jego menadżerką. Wspiera także Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i Stefana Hulę.

Wspólnie z ukochanym prowadzi klub sportowy KS Eve-nement Zakopane. Mimo że jest absolwentką szkoły artystycznej i ma uprawnienia do pracy jako pedagog, postanowiła założyć własną markę odzieżową Kamiland i firmę marketingową.

W wolnych chwilach zajmuje się fotografią. W 2014 roku zaprezentowała fanom wystawę „Akta Sztuki”, podczas której zaprezentowała zdjęcia reprezentantów Polski w skokach narciarskich. Rok temu, przy okazji Pucharu Świata, w Teatrze Witkacego zaprezentowano jej prace pod szyldem „Perpetui Flores”.

Kiedy żona Kamila Stocha pojawiła się na gali, wszyscy zamarli. Każdy patrzył na jej suknię, polała się krytykaKiedy żona Kamila Stocha pojawiła się na gali, wszyscy zamarli. Każdy patrzył na jej suknię, polała się krytykaCzytaj dalej

Ewa Bilan-Stoch jest zawodowym fotografem. Uprawnienia zdobywała podczas studiów w Krakowskiej Szkole Artystycznej. To ona odpowiada za wystrój domu, który dzieli ze znanym małżonkiem. W imponujących wnętrzach nie zabrakło miejsca na nagrody Kamila Stocha.

Ukochana zwycięzcy 69. Turnieju Czterech Skoczni jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 80 tysięcy osób. Żona skoczka narciarskiego publikuje liczne portrety, zdjęcia krajobrazów i wspomnienia z wakacji.

Para regularnie odwiedza Słowenię, gdzie odbyły się ich zaręczyny. Kamil Stoch chętnie zabiera żonę także do Włoch. Ich wspólną tradycją są romantyczne randki w restauracji w Tarvisio. Ewa Bilan-Stoch jest wielkim wsparciem dla męża.

- Bardzo dużo dało mi małżeństwo, bo mogłem popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Nabrałem trochę dystansu i od tego wszystko się zaczęło. Zacząłem bawić się skokami. I nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze mam do kogo wracać. Wiem, że ten ktoś będzie mnie kochał niezależnie od tego, czy wygram zawody, czy zajmę ostatnie miejsce - mówił Kamil Stoch w rozmowie z „Party”.

Żona sportowca doskonale rozumie jego pasję. Tak jak on ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Przez lata trenowała judo. Uważacie, że Kamil Stoch i jego ukochana są dobraną parą? Jesteście zaskoczeni barwną osobowością Ewy Bilan-Stoch?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: „Dzień Dobry TVN” / Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News