Kamil Stoch tata sms
CHRISTOF STACHE/AFP/East News
Joanna Szwalikowska - 7 Stycznia 2021

Tata Kamila Stocha dostał od niego ważnego SMS-a tuż przed konkursem. Dopiero wtedy mógł się uspokoić

Kamil Stoch po raz kolejny triumfuje w Turnieju Czterech Skoczni. Tata skoczka, Bronisław Stoch, udzielił wywiadu, w którym zdradził, iż otrzymał bardzo ważną wiadomość od syna tuż przed konkursem. W tamtym momencie wszyscy mogli się uspokoić.

Kamil Stoch po raz kolejny pokazał swój ogromny talent oraz umiejętności, wygrywając po raz trzeci w swojej karierze Turniej Czterech Skoczni. Polscy kibice wręcz pękają z dumy i cieszą się z kolejnych sukcesów polskiej reprezentacji.

Kamil Stoch wysłał swojej rodzinie bardzo ważną wiadomość tuż przed rozpoczęciem konkursu

Polski skoczek nie był w stanie ukryć emocji po zakończeniu zawodów. Udzielił wówczas dziennikarzom TVP wywiadu, w którym okazał swoją radość z osiągniętego sukcesu. Wczorajsze zawody były dla niego bardzo ważne i podszedł do nich bardzo emocjonalnie.

- Czy się denerwowałem? I to jak. Swoje przeżyłem, byłem bardzo zestresowany, ale wykonałem swoje zadanie. Z Dawidem zrobiliśmy świetną robotę- zdradził Kamil Stoch w rozmowie z dziennikarzami TVP.

Skoczek był bardzo zestresowany w ostatnim dniu Turnieju Czterech Skoczni, nic zresztą dziwnego - na jego sukces liczyła cała Polska. Konkurs kosztował go mnóstwo emocji, ale był w stanie je opanować i wykonać swoje zadanie najlepiej, jak potrafi.

Rząd przedłużył uciążliwy zakaz, po północy weszło w życie. Wyjątki tylko dla niektórychRząd przedłużył uciążliwy zakaz, po północy weszło w życie. Wyjątki tylko dla niektórychCzytaj dalej

Tuż po wygranej Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni, tata skoczka, Bronisław Stoch udzielił wywiadu „Wirtualnej Polsce”, w którym opowiedział między innymi o bardzo ważnej wiadomości, którą rodzina otrzymała od syna tuż przed rozpoczęciem konkursu.

- Usłyszałem: sto lat będziemy czekać na takiego jak Małysz. Jak widzimy - talenty są, trzeba je tylko odpowiednio oszlifować - opowiadał Bronisław Stoch, dumny z kolejnego sukcesu swojego syna.

Mateusz Skwierawski z „WP Sportowe Fakty” zapytał między innymi o to, czy tata spodziewał się takiego turnieju w wykonaniu swojego syna. Kamil po raz kolejny pokazał, że jest mistrzem na skalę światową.

- W skokach jest tak, że gdy człowiek się na coś nastawia, to zazwyczaj się rozczarowuje. Potrafią zaskoczyć nagle, że głowę urywa. Trzeba mieć tylko nadzieję i cierpliwie czekać> - odpowiedział Bronisław Stoch. Opowiedział również o ważnej wiadomości, którą otrzymali tuż przed rozpoczęciem konkursu.

- Oglądaliśmy zawody w Bischofshofen z Ewcią, żoną Kamila. Przed konkursem dostała od syna wiadomość: „Dobrze się czuję” - przekazał. Prosta informacja, ale bardzo nas uspokoiła. Choć w dniu zawodów napięcie było ogromne. Obawialiśmy się, czy warunki się zmienią, czy może błąd się Kamilowi przytrafi. Czy wyląduje dobrze, daleko. Po tej wiadomości cieszyliśmy się jednak, że nic go nie rozprasza. Gdy syn jest zdrowy i ma dobry nastrój, to już jest dużo. Reszta to umiejętności i talent - przekazał tata Kamila Stocha.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News