Grosicki myśli już o końcu kariery. Chce wrócić do Polski

Grosicki myśli już o końcu kariery. Chce wrócić do Polski Źródło: fot.youtube.com/NEW NAME

Kamil Grosicki jest bliski końca swojej piłkarskiej kariery? Skrzydłowy reprezentacji Polski i zawodnik występującego w angielskiej Championship Hull City zdradził, gdzie chciałby zakończyć swoją piłkarską karierę. Jak się okazuje, piłkarz przed emeryturą chce iść w ślady Jakuba Błaszczykowskiego i "zawiesić buty na kołku" w ekstraklasie.

Kamil Grosicki, który w tym roku świętować będzie 31 urodziny, wyznał, że coraz bardziej myśli o zakończeniu swojej piłkarskiej kariery. Zawodnik, który przez lata swojej gry czarował kibiców reprezentacji Polski, stwierdził, że bliska jest mu postawa Jakuba Błaszczykowskiego i także chciałby ostatnie lata swojej gry spędzić w Polsce.

Kamil Grosicki zagra w ekstraklasie?

W rozmowie z TVP Sport, skrzydłowy Hull City zwierzył się, że marzy mu się powrót do Pogoni Szczecin, w której rozpoczął swoją wielką, piłkarską karierę. - Kuba już w październiku mówił mi, że zimą wróci do Wisły. Ja karierę będę chciał skończyć w Pogoni Szczecin, w moim klubie, w którym się wychowałem – stwierdził reprezentant Polski. Były piłkarz francuskiego Rennes i tureckiego Sivassporu zaznaczył jednak, że sam nie wie, kiedy miałby nastąpić jego powrót do Polski. Wszystko jest zależne od sytuacji angielskiego Hull City, które wciąż liczy się jako kandydat do awansu do Premier League. - Ja powiedziałem, że jakbyśmy awansowali do Premier League, to oczywiście chciałbym związać się z klubem dłuższą umową, przedłużyć kontrakt o trzy lata. W czerwcu skończę 31 lat, a w Hull został mi rok kontraktu. Zobaczymy, jaka będzie sytuacja po sezonie, czy uda nam się awansować. Wydaje mi się, że jest jeszcze szansa. I oczywiście chciałbym ten kontrakt przedłużyć, jak sytuacja klubu się poprawi i będziemy grać w Premier League. A jak zostaniemy w Championship, to zobaczymy – powiedział Grosicki. źródło: RadioZet Następny artykuł