Kamil Durczok - syn. Ciekawostki o synu dziennikarza

Kamil Durczok - syn. Ciekawostki o synu dziennikarza Źródło: instagram.com/kamil_durczok/

Kamil Durczok - syn współpracował z ojcem przy powstawaniu portalu Silesion. Serwis internetowy jakiś czas temu zniknął z sieci. Co wiemy o Kamilu Durczoku juniorze?

Kamil Durczok - syn dziennikarza jeszcze jakiś czas temu pojawiał się u jego boku na różnych wydarzeniach branżowych, a potem zniknął z mediów. Ostatni raz oficjalnie widziany był na imprezie Verva Street Racing w 2014 roku, wtedy miał zaledwie 17 lat. Mimo swojego wieku już wtedy fizycznie przerósł ojca.

Kamil Durczok junior jest owocem miłości reportera z Marianną Dufek, która jest dobrze znaną na całym Śląsku dziennikarką. Jeszcze kilka lat temu media rozpisywały się o napiętej sytuacji między mężczyznami. Kamil Durczok przez lata był mało obecny w życiu chłopaka i miał zaniedbywać ich relacje z powodu pracy w Warszawie. Plotki nie mają już odzwierciedlenia w rzeczywistości, ponieważ Junior zaczął pracować dla ojca.

 - Junior współpracuje z Silesionem i studiuje. To dobry model, ja też zaczynałam na drugim roku studiów. Szybko udowodnił, że jest nie tylko synem szefa, ale wartościowym pracownikiem. Jest skromny i towarzyski, czym zjednał sobie sympatię kolegów. Poza tym świetnie zna angielski i programy komputerowe do montażu filmów - mówiła dumna matka w rozmowie z "Na Żywo".

Kamil Durczok - syn. Co o nim wiemy?

Kamil Durczok junior nie planuje kariery w zawodzie ojca. Zdaje sobie sprawę, że profesja dziennikarza jest bardzo trudna i niewdzięczna. W większym stopniu chciałby zająć się programowaniem, tworzeniem witryn od podstaw, pozycjonowaniem treści i wydawaniem artykułów. 

Na wiosnę tego roku niespodziewanie serwis Silesion zniknął w sieci. Strona jest nieaktywna, a na ich firmowym Facebooku nie pojawiają się żadne informacje. Ostatnia opublikowana została na początku kwietnia. To chyba oznacza, że zarówno syn, jak i ojciec stracili pracę, a trud włożony w tworzenie wspólnego projektu poszedł na marne.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News