Kamil Durczok - partnerka. Skończyła się wielka miłość

Kamil Durczok - partnerka. Skończyła się wielka miłość Źródło: YouTube - Jastrząb Post

Kamil Durczok - partnerka jednego z najbardziej znanych dziennikarzy chętnie dzieliła się ze światem ich wielką miłością. Zupełnie niespodziewanie jednak dobiegła ona końca, co zdziwiło wielu ich fanów.

Kamil Durczok - partnerka znanego dziennikarza była bardzo szczęśliwa, że udało jej się poznać mężczyznę, który rozumie jej potrzeby, kocha ją, a jednocześnie cieszy się tak ogromną popularnością w kraju. Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych z tego, że mogą spędzać razem czas, jednak ich miłość niedawno dobiegła końca. Kilka miesięcy temu rozstanie dziennikarza z jego ukochaną zostało oficjalnie potwierdzone przez obie strony.

Wieloletniego redaktora naczelnego Faktów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przez wiele lat mieliśmy okazję oglądać go w telewizji TVN, gdzie pracował nad codziennym przedstawianiem najświeższych wiadomości widzom z całej Polski. Dzięki swojej pracy doczekał się wielu pochwał i zgromadził wokół siebie rzesze fanów, wydawało się więc, że jego życie jest naprawdę idealne. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Kamil Durczok - partnerka rozstała się z dziennikarzem

Kamil Durczok spotykał się z Julią Oleś, kobietą młodszą od siebie aż o 23 lata. Różnica wieku w niczym im jednak nie przeszkadzała. Oboje często pokazywali się na różnych uroczystościach i imprezach, zawsze sprawiając wrażenie wyjątkowo szczęśliwych z tego, że mogą spędzać razem czas. 

Związek zakończył się na początku tego roku. Oficjalne powody rozstania nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej, choć niektórzy spekulowali, że może chodzić o inną kobietę, nic jednak nie zostało potwierdzone. Jakiś czas temu Julia Oleś wspominała, że wciąż pisała do niej stalkerka, która była zakochana w znanym dziennikarzu, co również mogło mieć wpływ na ostateczną decyzję o rozstaniu. 

Kamil Durczok - partnerka miała pewne problemy

Wieloletnia partnerka Kamila Durczoka z początku nie zwracała uwagi na to, co pisze do niej anonimowa stalkerka, jednak groźby z czasem zaczęły robić się na tyle poważne, że kobieta doszła do wniosku, że należy jak najszybciej przerwać związek. Tylko to miało podobno jej zdaniem pomóc w przywróceniu w jej życiu spokoju.

Po kilku miesiącach obie strony przyznają, że dobrze poradzili sobie z rozstaniem, choć na początku wcale nie było tak łatwo. Dziennikarz sprawiał wrażenie bardzo smutnego po usłyszeniu decyzji swojej ukochanej, jednak zdołał się z nią pogodzić. Dziś pozostają w dobrych relacjach.

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News