Kamil Durczok do Brudzińskiego: "Do zobaczenia w celi!"

Kamil Durczok do Brudzińskiego: "Do zobaczenia w celi!"

TVN będzie w szoku po tym, co zrobił Kamil Durczok. Była legenda stacji w brutalnych słowach zdecydowała się na atak względem rządu PiS. Czy znany dziennikarz poniesie konsekwencje swoich słów?

TVN było miejscem, w którym Kamil Durczok zaczął swoją wielką, dziennikarską karierę. Teraz, niezależny już reporter samotnie kontynuuje swoją profesję. Były prowadzący Faktów w mocnych słowach postanowił zaatakować jednego z ministrów PiS za jego słowa dotyczące tragedii w Koszalinie. Czy czołowy polityk partii rządzącej podejmie kroki karne przeciwko byłemu gwiazdorowi telewizji?

Kamil Durczok atakuje ministra

Pomimo tego, że Kamil Durczok jest bardzo doświadczonym dziennikarzem świadomym swojej pozycji, to czasem daje się ponieść emocjom. Ostatnia wypowiedź ministra Joachima Brudzińskiego bardzo zbulwersowała byłego pracownika TVN. Dotyczyła ona tragedii w koszalińskim escape roomie. - Nawet najsprawniejsze służby będą na przegranej pozycji, jeżeli ludzie nieodpowiedzialni będą z naruszeniem obowiązujących przepisów kierować się tylko jednym celem – napisał minister na Twitterze. W słowach przedstawiciela resortu spraw wewnętrznych i administracji dziennikarz dopatrzył się próby robienia z tragedii sprawy politycznej. - Minister Brudziński bezczelnie wykorzystał tragedię w Koszalinie do swoich politycznych celów. Kiedyś był jedną z nielicznych jasnych twarzy PiS. Dziś działa jak hiena. Oczekuję wizyty policji jutro o 6 rano. Ale pan też za swoje głupoty odpowie. Do zobaczenia w celi - napisał oburzony Durczok.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brudziński krytykuje dziennikarza

Joachim Brudziński widząc słowa Durczoka był wstrząśnięty i jak sam stwierdził, stracił szacunek do dziennikarza. - Wstyd się przyznać, ale dla mnie kiedyś pan też wydawał się jasną twarzą dziennikarstwa. Dziś tylko jedynie mogę panu zadeklarować, że pomodlę się za pana. Pomocy medycznej udzielić niestety nie potrafię - napisał polityk PiS. Czy minister zdecyduje się na dosadniejszą reakcję? Nie da się ukryć, że wstrząsający wpis Durczoka wywołał wielkie dyskusje wśród nawet jego fanów i obserwatorów. Internauci zarzucili dziennikarzowi, że całkowicie przesadził w swojej wypowiedzi i stawia bezpodstawne zarzuty. Obserwatorzy obserwujący starcie dziennikarza i polityka na Twitterze radzili Brudzińskiemu oskarżyć byłego gwiazdora TVN za jego słowa. Czy szef MSWiA posłucha sugestii internautów i zdecyduje się na pozew względem mężczyzny?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. "Przestańcie błyszczeć własnym światłem". Papież Franciszek upomina księży
  4. Ile lat ma Benedykt XVI? Emerytowany papież wygląda teraz tak
  5. Wielka panika w Kościele, katolicy przerażeni! Papież Franciszek obiecał, że zniesie...
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News