Kamil Durczok pożegnał się z fanami. Wyjątkowo smutny powód, współczujemy

Kamil Durczok pożegnał się z fanami. Wyjątkowo smutny powód, współczujemy Źródło: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Kamil Durczok jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych, którego widzowie od lat mogą oglądać w wielu polskich stacjach. Niestety, okazuje się, że dziennikarz musi na pewien czas zrezygnować z kariery, by skupić się na czymś innym. Kamil Durczok z całkowitą szczerością podzielił się wszystkim w mediach społecznościowych.

Kamil Durczok chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją opinią na temat bieżących spraw, które interesują Polaków. Jego wpisy przeważnie dotyczą wydarzeń politycznych, a tym razem znany prezenter postanowił, podzielić się ze wszystkim fanami, tym co dzieje się w jego życiu osobistym. 

Kamil Durczok zamieścił niepokojący wpis w mediach społecznościowych

Kamil Durczok opublikował na Facebooku niepokojąca wiadomość dla wszystkich swoich fanów. Dziennikarz wyjaśnił w niej, dlaczego na jakiś czas zniknie z mediów społecznościowych. Okazuje się, że Kamil Durczok znowu zmaga się z problemami zdrowotnymi. 

- Moi Kochani! Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki. Zdrówka! - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamil Durczok już wcześniej zmagał się z problemami zdrowotnymi

Znany dziennikarz nie doprecyzował, z jakim problemami zdrowotnymi zmaga się obecnie. W komentarzach Kamil Durczok otrzymał słowa pełne wsparcia. Jego fani są przekonani, że kolejny raz poradzi sobie ze wszystkim problemami, tak jak miało to miejsce wcześniej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Choroba nowotworowa okazała się nie do pokonania. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci, miliony fanów pogrążone w żałobie

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Dla przypomnienia, Kamil Durczok w 2003 roku jeszcze, gdy pracował w "Wiadomościach" na TVP1, oświadczył, że walczy z nowotworem. Całą walkę, którą wtedy udało mu się wygrać, opisał w książce "Wygrać życie". Jeszcze w zeszłym roku dziennikarz dodał, że w ostatnich latach zmaga się z problemem alkoholowym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala
  4. Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji
  5. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News