Kamil Durczok ma już dosyć. Stalkerka zamieniła jego życie w piekło

Kamil Durczok ma już dosyć. Stalkerka zamieniła jego życie w piekło Źródło: Screen/Youtube/Spider's Web TV

Kamil Durczok przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Nie dość, że rozstał się ostatnio z partnerką, to jeszcze nieustannie powraca problem, który dręczył go od dawna. Wszystko związane jest z natarczywą fanką prezenterka telewizyjnego.

Kamil Durczok jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych w Polsce. W latach 2006-2015 był redaktorem naczelnym "Faktów" w TVN. Celebryta ma również ogromne powodzenie u kobiet. Ostatnio spotykał się z młodszą o 22 lata Julią Oleś. Nie zawsze jednak zainteresowanie płci przeciwnej jest dla sławnych osób czymś dobrym. Czasem przeradza się to w obsesję i prowadzi do niezdrowych sytuacji.

Kamil Durczok ma już dość

Kamil Durczok ewidentnie przeżywa teraz bardzo trudny moment w życiu. Częściowo za sprawą niedawnego rozstania z ukochaną. Jednak sprawa, która szczególnie go męczy i nie daje spokoju związana jest z obecnością innej kobiety w jego życiu.

Dziennikarz boryka się tym problemem od lat i nadal nie ma pojęcia, jak sobie z nim poradzić. Przyznaje, że ma już dość. Wszystko związane jest z natarczywą fanką, która robi wszystko, żeby zniszczyć życie Durczokowi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psychofanka zamieniła życie Durczoka w piekło

Kobieta wmówiła sobie, że jest zakochana w Kamilu Durczoku. Od tamtej pory nie daje mu spokoju. Śledzi go, nachodzi w domu, a przede wszystkim jej ulubionym zajęciem jest prześladowanie wszystkich partnerek, z którymi spotyka się dziennikarz. To samo spotkało Julię Oleś, która czuła się zagrożona przez fankę swojego chłopaka. Podobno kobieta obrażała ją w internecie i wysyłała jej groźby.

Kamil Durczok przyznaje, że obecność i działania jego stalkerki zamieniły jego życie w piekło. Wpłynęły nie tylko na jego codzienność, ale również negatywnie odbiły się na jego relacjach miłosnych. Dziennikarz jest załamany całą sytuacją i zdecydował się w końcu skierować oskarżenie do sądu. Ostatnio prokuratura umorzyła jednak sprawę nękającej stalkerki. Oznacza to, że fanka z pewnością nie przestanie dręczyć Durczoka i jego bliskich, co na pewno sprawi, że czekają ich kolejne trudne chwile. 

Sławne osoby bardzo często muszą borykać się z oddanymi fanami. Wygląda na to, że jest to jedna z cen sukcesu i popularności. Niepokojące jest natomiast to, kiedy takie osoby zaczynają ingerować w życie swoich idoli. Bowiem zupełnie czymś innym jest uwielbianie kogoś i szanowanie jego prywatności, a usiłowanie, by stać się częścią życia swojego idola za wszelką cenę. Tego rodzaju patologie muszą być natychmiast zgłaszane na policję. 

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu