Kamil Durczok
youtube/Super Express
Konrad Karpiuk - 13 Stycznia 2020

Kamil Durczok przyznał się do poważnej choroby. Skierował poruszające słowa do wszystkich Polaków

Kamil Durczok w końcu zdecydował się na bardzo szczerze wyznanie. Publicznie przyznał się do bardzo poważnej choroby, zaskakujące wyznanie znanego dziennikarza.

Kamil Durczok w ostatnim czasie jest na cenzurowanym. Były dziennikarz m.in. TVN był oskarżony o posiadanie narkotyków, mobbing, czy prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Teraz zdecydował się na szczere wyznanie.

Kamil Durczok na celowniku internautów

W lipcu 2019, Kamil Durczok spowodował kolizję na autostradzie A1 przy Piotrkowie Trybunalskim. Dziennikarz prowadził wtedy auto w stanie nietrzeźwości, w wciąż toczącej się sprawie grozi mu do 12 lat więzienia. Obecnie 51-latek jest pod dozorem policyjnym i ma zakaz opuszczania kraju. Z tego też powodu, przez jakiś czas milczał w mediach społecznościowych, ale w końcu pojawiła się pierwsza wiadomość.

Babcia opuściła wnuka z 4. pietraBabcia umyślnie spuściła wnuczka z 4. piętra. Wyciekło nagranie, powód nie mieści się w głowieCzytaj dalej

- Wróciłem. Polityka trzymania mordy na kłódkę, tylko dlatego, że ktoś w prokuraturze, wysoko, w samej Warszawie, może mi utrudnić życie, to durna polityka - pisał na Twitterze Durczok.

Pokłosie afery wciąż odbija się na dziennikarzu, nie tylko w postaci toczącej się sprawy sądowej, ale także ze względu na masę nieprzychylnych opinii na jego temat w internecie. Gdy ostatnio napisał, że niedługo opinia publiczna pozna prawdę o całej sprawie, złośliwy internauta wkleił naklejkę "nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Wtedy Kamil Durczok zdecydował się na szczerze wyznanie.

Kamil Durczok przyznał się do poważnej choroby

- Tak. Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc - zdradził na Twitterze Kamil Durczok w odpowiedzi na zdjęcie.

Internauci są zaszokowani szczerym wyznanie dziennikarza. Otrzymał dużo wyrazów wsparcia w walce z chorobą. Wśród komentujących znalazła się nawet Hanna Lis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona była maltretowana przez męża i jego kolegęMąż nie znał litości, maltretował żonę nawet w ciąży. W końcu posunął się za daleko, tylko dla ludzi o nerwach ze staliCzytaj dalej

- Takie wyznanie wymaga odwagi, Kamil. Mocno Ciebie wtedy potępiłam (na tej autostradzie), teraz jeszcze mocniej trzymam za Ciebie kciuki. Determinacji, siły, szczęścia! Trzymaj się, chłopie, na tej drodze - napisała Hanna Lis.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Prezydent poinformował o śmierci wybitnego człowieka. Jego zasługi dla Polski były nieocenione

- Należy Panu pogratulować tych 4 miesięcy, które zapewne dużo Pana kosztowały. Zdrowia, wysiłku i walki z samym sobą... - pisała internautka.

- Samo mówienie o tym w ten sposób to sukces. Powodzenia wszelkiego, dobrze Cię widzieć z powrotem - komentował internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Znaki zodiaku precyzyjne wskazówkiPrecyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemówCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News