Durczok od miesiąca milczał. Okazało się, że trafił do szpitala

Durczok od miesiąca milczał. Okazało się, że trafił do szpitala Źródło: Facebook.com durczok.kamil

Kamil Durczok nagle zniknął z mediów, fani niepokoili się o dziennikarza. Teraz gwiazdor przerwał milczenie, okazało się, że trafił do szpitala. O szczegółach swojego stanu zdrowia poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

Kamil Durczok zaniepokoił fanów nagłym zniknięciem z mediów, gwiazdor wyznał, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Po miesiącu dziennikarz przerwał milczenie, okazało się, że ostatnie tygodnie spędził w szpitalu. 

Kamil Durczok nagle zniknął z mediów

Kamil Durczok nie miał najlepszej passy w ostatnich latach. W 2016 roku dziennikarz pod wpływem alkoholu spowodował kolizję na autostradzie A1, groziło mu za to 12 lat pozbawienia wolności. Po tym wydarzeniu Durczok oficjalnie przyznał, że ma problemy z alkoholem.

Niedawno prokuratura postawiła mu zarzut w sprawie fałszowania weksli. Dodatkowo gwiazdor ogłosił fanom, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zapowiedział, że na jakiś czas znika z mediów.

- Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił - przekazał fanom Kamil Durczok za pomocą swojego Facebooka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamil Durczok spędził ostatnie tygodnie w szpitalu

Po 4. tygodniach milczenia, dziennikarz ponownie skomunikował się z fanami. Gwiazdor opublikował w sieci nowy wpis, w którym poinformował, że ma za sobą pobyt w szpitalu.

- Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż szpital. Miło znowu Was widzieć. Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0. Dzięki za wsparcie - wyznał dziennikarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Chodzi o ludzkie życie

Fani Kamila Durczoka odetchnęli z ulgą, bo długa nieobecność dziennikarza w mediach wzbudziła ich niepokój. Pod wpisem byłego dziennikarza TVN pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

- Świetnie, że Pan wrócił! Mam nadzieje, że po wyborach znowu zobaczymy pana na ekranach TV. Dużo zdrowia, Panie Kamilu - napisał jeden z internautów.

- Panie Kamilu, zdrowia życzę, musi Pan walczyć, czekamy na Pana komentarze - dodał kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  2. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pacjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Znaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca

Źródło:  Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News