Chciała się zabić, uratował ją Kamil Bednarek. Historia mrożąca krew w żyłach

Chciała się zabić, uratował ją Kamil Bednarek. Historia mrożąca krew w żyłach Źródło: yt/Kamil Bednarek Official

Kamil Bednarek to jeden z najbardziej popularnych polskich wokalistów. Jego twórczość szczególnie przemawia do młodego pokolenia, które masowo odwiedza jego koncerty. Okazuje się, że mężczyzna swoich fanów ceni wyjątkowo. Wspomniał historię dziewczyny, która chciała popełnić samobójstwo. Gwiazdor uratował jej życie!

Kamil Bednarek zyskał sympatię swoich fanów tekstami piosenek. Te odnoszą się do miłości, młodości i szczęścia. Ten popularny wokalista spotyka się z sympatykami nie tylko w mediach społecznościowych, ale i fizycznie - po koncertach. Właśnie tak poznał przerażającą historię dziewczyny, której postanowił uratować życie.

Kamil Bednarek uratował życie swojej fance. Dziewczyna chciała popełnić samobójstwo

Podczas jednego z "pokoncertowych" spotkań usłyszał smutną historię dziewczyny, która nie potrafiła sobie poradzić ze swoimi przeżyciami. Fanka, opowiedziała o sobie idolowi, a on - postanowił się w sprawę zaangażować. Piosenkarz opowiedział o kulisach tego spotkania w "Życiu na gorąco". - Była taka dziewczyna, która planowała popełnić samobójstwo - wspomniał gwiazdor. Mężczyzna postanowił, że będzie się z nią regularnie spotykał. Dzięki temu chciał mieć pewność, że ta poradzi sobie ze swoją traumą. - Przychodź, proszę, rozmawiajmy - zapewniał swoją fankę mężczyzna. Dziewczyna postanowiła skorzystać z serdeczności muzyka i podczas spotkań po koncertach opowiadała mu o swoich przeżyciach. Krok po kroku wychodziła ze swojego depresyjnego stanu. Oprócz scenicznego wizerunku i obecności na najważniejszych wydarzeniach muzycznych - Kamil Bednarek wie, że najważniejsza jest życzliwość wobec ludzi, którzy są obecni w jego życiu.

Bednarek w mediach społecznościowych. Muzyk uwielbia kontakt z fanami

Na Instagramie dzieli się swoimi sukcesami a także przypomina o datach koncertów. Nierzadko w komentarzach odpowiada na pytania i serdecznie komplementy. W 2010 roku mężczyzna wziął udział w produkcji TVN "Mam Talent". To właśnie tam po raz pierwszy dał się poznać szerokiej publiczności i szybko trafił do serc milionów Polaków. W listopadzie tego samego roku ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana "Szanuj".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od niemal dekady Bednarek nie znika z nagłówków gazet, a jego utwory podbijają listy przebojów. Mimo spektakularnej kariery nie zapomina o najważniejszych osobach z jego otoczenia. Nierzadko wspomina, jak ważna jest dla niego rodzina. Swoją serdeczną relację z fanką również ciepło wspomina. Najważniejszym stał się jednak fakt, że pomógł dziewczynie w podjęciu ważnych kroków, które doprowadziły ją do poprawy jakości życia. Z pewnością, uratował ją przed najgorszą z decyzji!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdy
  2. Nie żyje gwiazdor wielkiego hitu Polsatu. Koszmarna wiadomość
  3. Gwiazda Polsatu pokonała nowotwór. Dzisiaj zamieściła poruszające zdjęcia
  4. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z jej największą rywalką
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Viva
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News