Kaczyński w furii! Nie uwierzycie, co Rosjanie robią w miejscu katastrofy smoleńskiej

Kaczyński w furii! Nie uwierzycie, co Rosjanie robią w miejscu katastrofy smoleńskiej Źródło: źródło: wikimedia.org

Członkom Prawa i Sprawiedliwości i zwolennikom partii ta akcja Rosjan bardzo się nie podoba. Wściekłość wśród nich sięgnęła niemal zenitu i nie ma wątpliwości, że w najbliższym czasie nie będzie polepszenia stosunków z Rosją.

Mowa o tym, co Rosjanie robią w miejscu katastrofy smoleńskiej. Niemalże święte dla zwolenników PiS terytorium zostało bowiem przez Rosjan zagospodarowane w nietypowy sposób. Jak podaje korespondent Polsat News, Tomasz Kułakowski, w miejscu katastrofy Tu-154m Rosjanie stawiają gazociąg. - Przejście częściowo ograniczone w związku z prowadzeniem poszukiwawczo-konstrukcyjno-montażowych prac związanych z budową magistrali gazociągowej - czytamy na tablicy ostrzegawczej.

Zemsta za pomniki

Zdaniem Kułakowskiego ta akcja Rosjan to przygotowana ustawka, która ma ugodzić w Polaków. Na miejscu nie są nawet prowadzone żadne prace. Chodzi tylko o odcięcie od ważnego dla Polaków miejsca. To zemsta za usuwanie pomników radzieckich w Polsce i całą akcję dekomunizacyjną. Informacja o tym wywołała furię nie tylko u Jarosława Kaczyńskiego. Politycy PiS wręcz kipią z wściekłości i już zapowiadają, że odegrają się na Moskwie. źródło: twitter.com/T_Kulakowski źródło: twitter.com/T_Kulakowski źródło: onet.pl Następny artykuł