Niepokojące informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego pojawiają się w mediach już od kilku dni. Choroba daje się prezesowi we znaki tak mocno, że nie pozwala wypełniać części obowiązków. Jak się jednak okazuje Kaczyński zlekceważył zalecenia lekarzy i podjął ryzyko. Jego decyzja może być fatalna w skutkach.

Już od pewnego czasu media spekulują na temat choroby Jarosława Kaczyńskiego. Informacje o niej potwierdzają osoby z najbliższego otoczenia prezesa. To właśnie przez nią prezes był nieobecny podczas piątkowych rozmów o rekonstrukcji rządu i na kongresie nowej partii Jarosława Gowina.

Zalecenia lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wirus, którym zaraził się Jarosław Kaczyński może prowadzić do poważnych powikłań. Nie bez powodu lekarze zalecili mu bezdyskusyjne pozostanie w domu. Teraz okazuje się, że prezes nie posłuchał tych zaleceń.

Dziennikarze zauważyli, że prezes udał się 1 listopada odwiedzić grób mamy i brata. Najprawdopodobniej właśnie dlatego choroba uderzyła w niego ze zdwojoną siłą następnego dnia.

Niepewna przyszłość

Trudno przewidzieć jak rozwinie się choroba Kaczyńskiego. Wstępnie rozmowy o rekonstrukcji rządu pozostały przesunięte na przyszły tydzień. Fakt, iż prezes nie posłuchał zaleceń lekarzy i opuścił dom, może mieć jednak tragiczne konsekwencje. Nie wiadomo jak długo jeszcze będzie chorował.

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

22 najbardziej wpływowe kobiety świata - Szydło wysoko w rankingu

...

Zobacz również

Zobacz również