Kaczyński w fatalnym stanie! Nie posłuchał lekarzy a zabronili mu TEGO robić

Kaczyński w fatalnym stanie! Nie posłuchał lekarzy a zabronili mu TEGO robić Źródło:

Niepokojące informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego pojawiają się w mediach już od kilku dni. Choroba daje się prezesowi we znaki tak mocno, że nie pozwala wypełniać części obowiązków. Jak się jednak okazuje Kaczyński zlekceważył zalecenia lekarzy i podjął ryzyko. Jego decyzja może być fatalna w skutkach.

Już od pewnego czasu media spekulują na temat choroby Jarosława Kaczyńskiego. Informacje o niej potwierdzają osoby z najbliższego otoczenia prezesa. To właśnie przez nią prezes był nieobecny podczas piątkowych rozmów o rekonstrukcji rządu i na kongresie nowej partii Jarosława Gowina.

Zalecenia lekarzy nie pozostawiają wątpliwości

Wirus, którym zaraził się Jarosław Kaczyński może prowadzić do poważnych powikłań. Nie bez powodu lekarze zalecili mu bezdyskusyjne pozostanie w domu. Teraz okazuje się, że prezes nie posłuchał tych zaleceń. Dziennikarze zauważyli, że prezes udał się 1 listopada odwiedzić grób mamy i brata. Najprawdopodobniej właśnie dlatego choroba uderzyła w niego ze zdwojoną siłą następnego dnia.

Niepewna przyszłość

Trudno przewidzieć jak rozwinie się choroba Kaczyńskiego. Wstępnie rozmowy o rekonstrukcji rządu pozostały przesunięte na przyszły tydzień. Fakt, iż prezes nie posłuchał zaleceń lekarzy i opuścił dom, może mieć jednak tragiczne konsekwencje. Nie wiadomo jak długo jeszcze będzie chorował.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News