Kaczyński
Fot. Telewizja Republika
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

SZOK na spotkaniu opłatkowym PiS! U boku Kaczyńskiego pojawił się niespodziewany gość

Kaczyński nie należy do szefów spokojnych i potulnych jak baranek. Jako szef partii rządzącej niejednokrotnie musi wykazać się bardzo dużą charyzmą i umiejętnością rozstawiania ludzi po katach, o czym przekonał się już niejeden jego podwładny. Polityk ma również drugą, bardziej przyjazną twarz. Pokazuje ją na corocznych spotkaniach wigilijnych Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński na spotkania opłatkowe PiS-u zaprasza nie tylko posłów przynależących do jego partii. Zaproszenie na te wyjątkowe wydarzenie dostają rownież inne osoby, które z prezesem żyją w bardzo bliskich relacjach. Jedną z takich osób jest Adam Glapiński , mężczyzna zamieszany w głośną aferę KNF. Jego obecność zszokowała wielu zebranych.

Jarosław Kaczyński zaprasza Adama Glapińskiego na wigilię partyjną. Przekonuje, że to tylko bezstronny specjalista

Prezes PiS-u ma wokół siebie bardzo wielu ekspertów z wielu, rozległych dziedzin. Jedną z takich postaci jest Adam Glapiński - polski profesor nauk ekonomicznych, a także były minister gospodarki przestrzennej i budownictwa. Mężczyzna był jedną z postaci zamieszanych w aferę KNF, która wstrząsnęła całą Polską. Nic dziwnego, że jego obecność na opłatkowym spotkaniu PiS wywołało spore zdziwienie. Jarosław Kaczyński twardo przekonuje, że Adam Glapiński, jako prezes Narodowego Banku Polskiego, jest tylko i wyłącznie bezpartyjnym fachowcem. Nie wszyscy podzielają jednak jego zdanie w tej kwestii. Zdjęcie z tego spotkania zostało opublikowane na Twitterze przez Kamila Sikorę, dziennikarza Wirtualnej Polski. - Spotkanie opłatkowe PiS. A na nim bezpartyjny i apartyjny prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński #standardyPiS - podpisał mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej

Afera na całą Polskę. "Nie odpowiadamy na pytania"

Prezesa Narodowego Banku Polskiego nie przybył na spotkanie sam. Towarzyszyła mu jego blondwłosa asystentka, która nie opuszczała go na krok. Poproszona o komentarz w sprawie stanowczo odmówiła. - Nie odpowiadamy na pytanie - odrzekła. Takie podejście bardzo nie spodobało się zarówno dziennikarzom, jaki i zwykłym, szarym obywatelom. Ich zdaniem nie jest to normalna sytuacja, bowiem Adam Glapiński zamieszany jest w jedną z najgłośniejszych afer ostatnich czasów. Jego milczenie nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem ludzie żądają prawdy. - Prezesik urządza sobie spotkanka, zaprasza na nie kogo tylko chce. Pojawia się na nim ktoś zamieszany w ogólnokrajowy skandal, a później nam wmawiane jest, że wszystko to jest normalne. Cały ten kraj jest nienormalny! Jak my mamy wierzyć, że nie ma tu żadnych konszachtów? - spytał jeden z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  2. Na co zmarł Jacek Kuroń? Przegrał ze straszną chorobą
  3. Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Aktor wylądował w więzieniu, to straszne
  4. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News