Były ekspert smoleński życzy śmierci Kaczyńskiemu. "ZDECHNIJ DZIADU"

Były ekspert smoleński życzy śmierci Kaczyńskiemu. "ZDECHNIJ DZIADU"

Jeden z byłych ekspertów, którzy pracowali przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej, w bardzo ostrych słowach zwrócił się do lidera rządzącej partii. Po jego wypowiedzi w sieci wybuchła ogromna burza. Kaczyński z pewnością nie przyjął dobrze tego ataku.

Były współpracownik zespołu Macieja Laska do sprawy katastrofy smoleńskiej szokuje. To nie pierwszy raz kiedy ten "ekspert" życzy komuś śmierci. ZOBACZ TAKŻE: Jackowski szokuje w miesięcznicę! Ujawnia ostatnie sekundy katastrofy smoleńskiej Michał Setlak, bo o nim mowa, życzy śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu. Na Twitterze pod jednym z wpisów Kamila Durczoka napisał: - Z całego serca życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci - ten głupi gnój niszczy naszą Ojczyznę - pisze Setlak. Już wtedy internauci nie pozostawili po nim suchej nitki. On jednak nie zamierza na tym poprzestać i szokuje dalej.

"ZDECHNIJ DZIADU"

Na swoim Tweitterze, zamieścił równie kontrowersyjny wpis, co poprzednio. Bezpardonowo zwraca się w nim do Kaczyńskiemu, którego tytułuje "dziadem" i każe mu "zdechnąć". - Do Jarosława Kaczyńskiego: ZDECHNIJ, DZIADU - napisał. Jeden z użytkowników zwrócił mu uwagę. Setlak jedynie w arogancki sposób odpowiedział, że nie zamierza się kryć ze swoimi poglądami, według których lider obozu władzy niszczy Polskę. ZOBACZ TAKŻE - Czekali na to 8 lat! SZOKUJĄCY raport komisji smoleńskiej - Nie będę ukrywał swoich uczuć w stosunku do człowieka, który niszczy Polskę i depcze osiągnięcia całego pokolenia Polaków - przekonuje autor słów "zdechnij dziadu". Źródło: wpolityce.pl
Następny artykuł