Jeden z byłych ekspertów, którzy pracowali przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej, w bardzo ostrych słowach zwrócił się do lidera rządzącej partii. Po jego wypowiedzi w sieci wybuchła ogromna burza. Kaczyński z pewnością nie przyjął dobrze tego ataku.

Były współpracownik zespołu Macieja Laska do sprawy katastrofy smoleńskiej szokuje. To nie pierwszy raz kiedy ten „ekspert” życzy komuś śmierci.

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski szokuje w miesięcznicę! Ujawnia ostatnie sekundy katastrofy smoleńskiej

Michał Setlak, bo o nim mowa, życzy śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu. Na Twitterze pod jednym z wpisów Kamila Durczoka napisał:

Z całego serca życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci – ten głupi gnój niszczy naszą Ojczyznę – pisze Setlak. Już wtedy internauci nie pozostawili po nim suchej nitki. On jednak nie zamierza na tym poprzestać i szokuje dalej.

„ZDECHNIJ DZIADU”

Na swoim Tweitterze, zamieścił równie kontrowersyjny wpis, co poprzednio. Bezpardonowo zwraca się w nim do Kaczyńskiemu, którego tytułuje „dziadem” i każe mu „zdechnąć”.

Do Jarosława Kaczyńskiego: ZDECHNIJ, DZIADU – napisał.

Jeden z użytkowników zwrócił mu uwagę. Setlak jedynie w arogancki sposób odpowiedział, że nie zamierza się kryć ze swoimi poglądami, według których lider obozu władzy niszczy Polskę.

ZOBACZ TAKŻE – Czekali na to 8 lat! SZOKUJĄCY raport komisji smoleńskiej

Nie będę ukrywał swoich uczuć w stosunku do człowieka, który niszczy Polskę i depcze osiągnięcia całego pokolenia Polaków – przekonuje autor słów „zdechnij dziadu”.

Źródło: wpolityce.pl

Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]


Te katastrofy wstrząsnęły całą Polską!

...

Zobacz również