Prezes Prawa i Sprawiedliwości skrzętnie skrywa informacje dotyczące swojego prywatnego życia. Niedawno głośno zrobiło się o regularnych wizytach Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu. Wszelkie wątpliwości rozwiał współpracownik głowy PiS-u.

Jakiś czas temu sieć obiegły zdjęcia przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego, wchodzącego do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Natychmiastowo pojawiły się spekulacje o podupadnięciu polityka na zdrowiu. Informacje te zdementował jednak Joachim Brudziński, pierwszy wiceprezes PiS.

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński odwiedza Instytut z powodu postępującego zwyrodnienia stawu kolanowego. Brudziński wyjawił prawdę w rozmowie z Faktem. Prezesowi PiS udzielana jest pomoc w zakresie fizykoterapii.

– Zaręczam, że prezesowi nie dolega nic poważnego – powiedział dla Faktu Joachim Brudziński.

Faktycznie w ruchach Kaczyńskiego widać niepewność. Szczególnie zauważalna jest, kiedy podczas miesięcznic wchodzi na podest, z którego przemawia. Podobny trud sprawia mu zejście na chodnik. Jarosław Kaczyński nie upublicznia tak prywatnych informacji, jak stan zdrowia, dlatego też wizyty w placówce medyczne wywołały spore zainteresowanie.

fot. screenshot/obieg.net

źródło: obieg.net

...

Zobacz również

To trzeba zobaczyć! Najlepsze memy z Kaczyńskim w "patriotycznym płaszczu"

Zobacz również