Kaczyński przez jedną decyzję stracił połowę elektoratu. To jego koniec?

Kaczyński przez jedną decyzję stracił połowę elektoratu. To jego koniec?

Jarosław Kaczyński przez jedną decyzję stracił połowę elektoratu. Nie wiadomo, czy zdawał sobie z tego sprawę, ale w tym momencie już nie jest takie jasne, czy wygra następne wybory.

Jesteśmy już po rekonstrukcji rządu. Ze składu wylecieli ministrowie, których opinia publiczna niezbyt lubiła. Chodzi oczywiście o ministrów Szyszko, Radziwiłła, Waszczykowskiego i Macierewicza. Ten ostatni, mimo wielu kontrowersji wokół niego, mimo wszystko był czołową postacią Prawa i Sprawiedliwości. To on pozyskał połowę elektoratu tej partii. ZOBACZ TAKŻE: Od wczoraj to pytanie wszyscy chcieli zadać Macierewiczowi. Odpowiedział bardzo dziwnie Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" zapowiedział, że dzięki tej decyzji nie zagłosuje już na Andrzeja Dudę, bo to on przyczynił się do tego, że Antonii Macierewicz nie odpowiada już za resort obrony państwa.

Kaczyński przez jedną decyzję straci elektorat?

Część wyborców PiS na pewno odwróci się od tej partii, uważają, że odwołanie ministra obrony narodowej to była zła decyzja. Niektórzy jednak uważają, że taki był plan Jarosława Kaczyńskiego. ZOBACZ TAKŻE: Czekali na to 8 lat! SZOKUJĄCY raport komisji smoleńskiej Czy to jego koniec? Raczej nie, wydaje się, że prezes chce w ten sposób ściągnąć trochę centrowego elektoratu, który nie był przekonany do partii właśnie przez osobę Antoniego Macierewicza. Źródło: wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu