Lider obozu władzy, Jarosław Kaczyński, skomentował odbywający się dzisiaj w Sejmie audyt rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Według prezesa PiS poziom rządów poprzedniej ekipy osiągnął dno, a ilość nieprawidłowości była gigantyczna.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu obydwa się tzw. audyt 8 lat rządów Platformy i PSL. Szefowie wszystkich resortów przedstawiają raporty dotyczące tego co napotkali po przejęciu władzy od swoich poprzedników.

O komentarz ws. audytu jak i samych rządów PO-PSL został zapytany lider obozu władzy, Jarosław Kaczyński.

 – To jest taki bardzo skrótowy i na pewno dalece niepełny opis tego co działo się w Polsce w ciągu ośmiu lat rządów PO i PSL. Przy czym sądzę, że taki pełny audyt z czasem pewnie będzie gotowy, ale to musi trochę potrwać – oświadczył Kaczyński.

 – Ilość rzeczy złych była po prostu gigantyczna. Poziom tych rządów osiągnął dno – powiedział mediom lider obozu władzy.

Wcześniej, premier Beata Szydło podczas swojego przemówienia w Sejmie poinformowała, że za rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, Polska straciła ok. 340 miliardów złotych. Wtórowali jej inni ministrowie, którzy przedstawiali szereg nieprawidłowości za rządów poprzedniej ekipy.

ZOBACZ TAKŻE – Gorąco w Sejmie. Premier Szydło: Przez rządy PO Polacy stracili 340 mld zł

ZOBACZ TAKŻE – Sejm: Kilkumetrowa lista roszczeń wobec rządów PO-PSL (video)

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvn24

...

Zobacz również