Największy wróg Kaczyńskiego wraca do Polski! Nie chodzi o Tuska

Największy wróg Kaczyńskiego wraca do Polski! Nie chodzi o Tuska

Kaczyński wśród opozycji ma wielu przeciwników. Pierwsze nazwisko, jakie przychodzi do głowy to oczywiście Donald Tusk, jednak wielu zapomina o jeszcze jednym polityku, który jest niczym sól w oku prezesa PiS.

Jacek Rostowski jest byłym ministrem finansów, jego kadencja przypada na rządy PO-PSL. Teraz polityk powraca po kilku latach nieobecności w pamięci Polaków za sprawą komisji ds. Amber Gold. Już jutro Rostowski stanie naprzeciw Małgorzaty Wasserman i będzie odpowiadał na pytania związane z jedną z najgłośniejszych afer w historii Polski. - Będzie nas interesować jego wiedza na temat sprawy Amber Gold oraz działania, jakie podjął - mówiła Wasserman.

Kaczyński wściekły, jego największy wróg powraca

Komisja śledcza ds. Amber Gold bada aktualnie działania urzędów skarbowych, nie dziwi więc fakt, że Rostowski stanie przed nią, aby złożyć wyjaśnienia. Według wielu w Rostowskiego w środę czeka prawdziwy magiel. - Chcemy wiedzieć, kiedy Rostowski dowiedział się o aferze, z kim na ten temat rozmawiał, od kogo wiedział o takim podmiocie, jak Amber Gold. Chcemy wiedzieć, jakie kroki podjął po 24 maja 2012 r., kiedy otrzymał notatkę od ówczesnego szefa ABW Krzysztofa Bondaryka - dodaje Tomasz Rzymkowski w rozmowie z wp.pl Poczynania Rostowskiego przez długi czas były tajemnicą nawet dla członków PO, ponieważ mało kto wiedział, czym aktualnie się zajmuje oraz gdzie się ulokował. Jednak z tego, co udało się ustalić mediom, były minister chce na nowo wrócić do polityki i wystartować z listy PO do w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie są to dobre wieści dla Kaczyńskiego, ponieważ kolejny z jego przeciwników politycznych wraca do gry. Donald Tusk już jakiś czas temu zapowiedział swój powrót, a teraz Rostowski zaczyna wychodzić z cienia. Dodatkowo cały szum wywołany działalnością komisji ds. Amber Gold może dać mu dodatkowy rozpęd. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera wokół Morawieckiego! Jeden podpis wywrócił Polskę do góry nogami
  2. Gigantyczna wpadka rządu PiS. Ucierpią miliony Polaków
  3. O tym Polaku mówi cały świat! Bohatersko uratował niezwykłe zwierzę
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News