Media w szoku. Szydło powiedziała, kto będzie prezesem PiS w przyszłym roku

Media w szoku. Szydło powiedziała, kto będzie prezesem PiS w przyszłym roku

Ostatnia wypowiedź Beaty Szydło zszokowała wszystkie polskie media. Była premier w wywiadzie zdradziła kto tak naprawdę, będzie rządził PiS w przyszłym roku. Żaden dziennikarz się tego nie spodziewał. Czyżby Kaczyński miał zrezygnować z polityki?

Jeszcze wczoraj wszystkie polskie media huczały od informacji, że Jarosław Kaczyński rezygnuje z funkcji prezesa PiS. W artykułach powoływano się na słowa współpracowników Kaczyńskiego, którzy potwierdzali, że prezes ma w planach przekazanie szefostwa nad partią swojemu następcy. W tym momencie wszyscy zastanawiali się, kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego w funkcji prezesa. Wiele osób sugerowało, że będzie to Mateusz Morawiecki. Teraz głos w tej sprawie zabrała Beata Szydło, która wprost powiedziała, kto będzie rządzić PiS w przyszłym roku.

Jarosław Kaczyński odchodzi? Beata Szydło szokuje

Beata Szydło w swojej wypowiedzi szybko zdementowała wszelkie doniesienia, mówiące, że Jarosław Kaczyński w przyszłym roku nie będzie już rządził w PiS, jak sama przyznała "król jest tylko jeden". Według Szydło informacje o odejściu Kaczyńskiego wywołane są chęcią zaistnienia w mediach niektórych członków partii. - Mogę zapewnić, że w Prawie i Sprawiedliwości wszystko jest w jak najlepszym porządku. Król jest jeden - mówiła Beata Szydło. Podobnie postąpiła Beata Mazurek, która za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dementuje pogłoski, które pojawiły się w mediach o odejściu prezesa PiS. - Dzisiejszy art. w Fakcie nt. Prezesa Jarosława Kaczyńskiego to bzdury. Widać sezon ogórkowy już się zaczął. - pisze Mazurek. Obie wypowiedzi wprawiły przedstawicieli wszystkich mediów w szok. Wszyscy byli przekonani, że Jarosław Kaczyński naprawdę chce powołać swojego następcę, jednak okazało się, że są to tylko informacje podane, aby zaistnieć w mediach. Przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego nie kryją swojego niezadowolenia z takiego obrotu sytuacji.   fatk.pl onet.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szydło potwierdza: Odchodzę
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News