Kaczyński klaskał, Jaki podskakiwał. Hip-hopowa impreza PiS hitem sieci

Kaczyński klaskał, Jaki podskakiwał. Hip-hopowa impreza PiS hitem sieci

Jarosław Kaczyński pojawił się jako jeden z najważniejszych gości na konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która skupiła się jednak na postaci Patryka Jakiego. To właśnie ten polityk będzie bowiem reprezentował Zjednoczoną Prawicę w wyborach na prezydenta Warszawy. Co ciekawe, konwencję uświetnił występ hip-hopowego artysty, który wyraźnie spodobał się najważniejszym przedstawicielom obozu rządzącego.

Patryk Jaki już wkrótce stanie do walki o fotel prezydenta stolicy. W sondażach do Rafała Trzaskowskiego traci już niewiele, co efektem jest tego, iż zbliża się do mieszkańców Warszawy poprzez częste spotkania na ulicach oraz otwartych dyskusjach.

Kaczyński stanowczo wychwalił Jakiego

Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało więc także konwencję, na której Jaki miał dokładnie przedstawić swój program. W bardzo pozytywny sposób wypowiedział się o nim także między innymi Jarosław Kaczyński, któremu wyraźnie podobało się wyjątkowe dla jego partii wydarzenie. - Takiego człowieka potrzebuje Warszawa. (...) Człowieka wielkiego planu dla Warszawy, bo Polska zasługuje w końcu, aby mieć wielką stolicę. Dobrze zorganizowaną, przystosowaną do potrzeb mieszkańców, służącą także wszystkim tym celom, z którymi związana jest stołeczność, a przede wszystkim piękną - wymieniał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Czy Kaczyński jest fanem hip-hopu?

Co ciekawe, wydarzenie uświetnił występ hip-hopowego artysty HCR. Nagrał on bowiem dla Patryka Jakiego piosenkę "Jestem Jaki jestem", którą zagrał na konwencji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zarówno Patryk Jaki, jak i Jarosław Kaczyński praz Mateusz Morawiecki ewidentnie doskonale się bawili. Prezes Prawa i Sprawiedliwości radośnie klaskał, a kandydat na prezydenta Warszawy podskakiwał i tańczył ze swoją rodziną. Nagranie, na którym uwieczniono pląsy polityków bardzo szybko stało się prawdziwym hitem internetu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tadeusz Rydzyk drży ze strachu. Prokuratura wparuje do fundacji
  2. Wassermann jak królowa Jadwiga?! Absurd wymyka się spod kontroli
  3. Kaczyński rozszyfrowany przez słynnego prawnika. Przerażająca teza
  4. Patryk Jaki nie oszczędza wyborców. O swoich planach opowiadał GODZINĘ
Następny artykuł