Tajemnicza paczka dla Kaczyńskiego! Fakt ujawnił jej zawartość

Tajemnicza paczka dla Kaczyńskiego! Fakt ujawnił jej zawartość

Jarosław Kaczyński od tygodni przebywał w szpitalu, a cała Polska zastanawiała się, co konkretnie dolega prezesowi Prawa i Sprawiedliwości. Kiedy już wrócił do domu, otrzymał tajemniczą paczkę. Fakt ujawnił jej zawartość. 

O prezesa Kaczyńskiego wiele osób bardzo dba. Nie raz zdarzało się, że kierowcy do domu dostarczali mu obiady, czasem nawet piwo (kiedy jeszcze nie był zbyt mocno chory), ale teraz Fakt dopatrzył się tajemniczej przesyłki dla lidera partii rządzącej.

Fakt wyśledził, co czyta Kaczyński

Kierowcy przyjechali do Kaczyńskiego z... opasłą książką. Być może rekonwalescencja w domu sprzyja temu, żeby trochę rozerwać się przy dobrej lekturze. Jednak do prezesa PiS nie przyjechała książka przygodowa czy obyczajowa. Co w wolnej chwili czyta najbardziej znany polityk w kraju? Fakt donosi, że przywieziona do domu na Żoliborzu książka to praca zbiorowa „Lech Kaczyński. Biografia Polityczna 1949-2005”. Kaczyński będzie więc czytał lekturę o życiu politycznym swojego tragicznie zmarłego brata. Co jednak zastanawia, autorami książki są: Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Janusz Kowalski i Anna K. Piekarska. Szczególnie ten pierwszy, był przez Kaczyńskiego krytykowany. Jarosław Kaczyński żywi jawną niechęć do Sławomira Cenckiewicza. Historyk nie miał nawet szans na to, by prezesować w jakiejkolwiek państwowej instytucji. Ciężko stwierdzić, czy Kaczyński przekonał się do niego, czy chce po prostu sprawdzić, na ile kompetentnie książka jest napisana. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić
  2. Jan Paweł II miał siostrę. Jej historia jest wstrząsająca
  3. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
  4. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  5. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News