Tego nikt się nie spodziewał! Wszystko wskazuje na to, że czeka nas głośna dymisja w PiS. Na wylocie jest jeden z najbardziej znienawidzonych przez opozycję polityków obozu władzy Jarosława Kaczyńskiego.

Od dwóch lat w TVP skandal goni skandal. Zaczęło się od wyrzucania cenionych i doświadczonych dziennikarzy i drastycznej zmiany retoryki stacji. Dalej kompromitacje kręciły się wokół spadku oglądalności, kolejnych nieudanych inwestycji i wykorzystywania pozycji przez Jacka Kurskiego do prowadzenia luksusowego stylu życia.

ZOBACZ TAKŻE – Ależ zwrot! Macierewicz MŚCI się za dymisję, ujawnia aferę w PiS

Po ostatnim takim „numerze” w wykonaniu dawnego członka PiS  kierownika czwartej władzy, jego dni wydają się policzone. Wściekły na prezesa TVP Kurskiego ma być nawet sam Jarosław Kaczyński, który domaga się coraz bardziej jego dymisji.

Sensacyjna dymisja w PiS

Tym razem poszło o imprezę sylwestrową TVP w Zakopanem. Koszty jej organizacji są daleko poza granicami przyzwoitości ze strony nierentownej spółki. Cena za ekstrawagancką audycję wyniosła „jedyne” 10 milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE – DYMISJA?! Morawiecki jest wściekły za TO na Szydło

Ponadto niebotyczną sumę za występ – oprócz odtwórcy międzynarodowego hita Despacito, który dostał od TVP blisko 500 tys. zł – zainkasować miał Sławomir, który dostać miał aż 125 tys. złotych za jedną piosenkę. Działania Kurskiego krytykują nawet jego koledzy z obozu władzy, w tym przede wszystkim Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE – Żałoba w Pałacu Prezydenckim. Prezydent Duda…

Wiadomo, że prezes TVP spotka się pod koniec stycznia z Radą Mediów Narodowych. Spekuluje się, że właśnie wtedy – na życzenie lidera PiS – otrzyma zwolnienie z pełnionej funkcji.

A przecież żyje na kredyt. Te wszystkie nagrody po kilkadziesiąt tysięcy złotych, rozbijanie się służbowym autem, to wszystko bardzo irytuje naszych wyborców, bo nie tak miało być – powiedział mediom anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE – SZOK! Martyniuk gra w Zakopanem, na jaw wyszedł SKANDAL

źródło: natemat.pl

"Korona królów": Najbardziej kompromitujące wpadki w serialu [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków