Na co choruje Kaczyński? Odwiedza szpital za szpitalem, PiS ukrywa sekret

Na co choruje Kaczyński? Odwiedza szpital za szpitalem, PiS ukrywa sekret Źródło: źródło: flickr.com, publicdomainpictures.com

Stojący na czele Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński to bezsprzecznie jedna z najbardziej znanych osób w polskiej polityce. Co niektórzy dodadzą też, że także najważniejsza, gdyż to lider PiS ma wpływ na decyzje rządu czy prezydenta Dudy. Niepokoić więc może to, co ostatnio dzieje się ze zdrowiem Kaczyńskiego.

Postaci Kaczyńskiego obecnie nie można bagatelizować. Czy go lubimy czy nie, faktem jest, że to jego partia jest u władzy. Tajemnicą poliszynela jest także to, że choć Kaczyński formalnie jest szeregowym posłem, w istocie ma więcej do powiedzenia niż jemu podobni.

Wszelkie problemy zdrowotne tak istotnej osoby nie powinny więc umknąć opinii publicznej. Okazuje się jednak, że Kaczyński faktycznie może borykać się z jakąś chorobą. Donoszą o tym dziennikarze SE.pl, którym udało się uchwycić na zdjęciu, jak szef formacji rządzącej wchodzi do szpitala wojskowego w Warszawie.

Można sprzeczać się co do tego, czy to ważne, by donosić o takim jednostkowym wydarzeniu. Nie był to jednak pierwszy raz. Chociaż Joachim Brudziński z PiS uspokaja, że prezesowi nic nie jest, innego zdania są dziennikarze SE.pl.

Ci mieli od dłuższego czasu śledzić sytuację. Według nich to już któryś raz z kolei, kiedy Kaczyński pojawia się w szpitalu i spędza w nim około godziny. Co więcej, opiekę nad liderem PiS sprawować ma osobisty lekarz prezydenta Andrzeja Dudy.

Czy faktycznie prezesowi PiS doskwiera jakaś choroba? Media nie mają na to twardych dowodów, a partia Kaczyńskiego niczego nie potwierdza. Wygląda więc na to, że dopóki lider partii rządzącej nie trafi do szpitala na dłuższy czas, nie będziemy wiedzieć o jego kondycji zdrowotnej nic więcej.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News