Agent wywrócił scenę! Szokujące informacje o Kaczyńskim ujawnione
Wiadomości Pikio - 16 Stycznia 2018

Agent wywrócił scenę! Szokujące informacje o Kaczyńskim ujawnione

Polska opinia publiczna jest w szoku! Agent wywiadu ujawnił szokujące informacje, przez które nikt nie spojrzy już na prezesa PiS. Jarosław Kaczyński ma właśnie ogromne problemy wizerunkowe! 

Gdy Lech Wałęsa zdecydował się na Facebooku pokazać lojalkę, którą w 1989 roku podpisać miał obecny prezes Prawa i Sprawiedliwości, zwolennicy partii z trudem przyjęli te informację. Co ciekawe, media spekulują już na temat powodu, który miał skłonić Kaczyńskiego do takiego kroku.ZOBACZ TAKŻE: Prorządowe media NISZCZĄ Dudę! Nie zgadniecie dlaczegoOpinia publiczna jest przekonana, że szef partii rządzącej mógł podpisać niewygodny dziś papier, gdyż był szantażowany. Czy zaważyły na tym informacje, które ujawnił jeden z agentów wywiadu? - W ramach prowadzonej sprawy, w obiekcie został zamontowany sprzęt umożliwiający rejestrację video. Spotkania por. Polaszczyka z Jarosławem Kaczyńskim odbywały się z częstotliwością kilka razy w miesiącu. Zwykle trwały one 1-1,5 godz i kończyły się stosunkiem seksualnym, zazwyczaj oralnym - opowiedział o intymnej relacji, która miała zacząć się w 1987 roku były pracownik Wojskowych Służb Informacyjnych.

Pikantne szczegóły skandalu

- Większość spotkań (z wyjątkiem sytuacji pod prysznicem, gdzie nie sięgał zakres kamer pozwalających na nagrywanie) zostało udokumentowane w ramach prowadzonego śledztwa i dołączone do sprawy pod kryptonimem Buś. Materiał ten zajmuje łącznie kilka godzin nagrań video, a także nagrania audio i stenogramy z nich - dodał także agent. Opinia publiczna sugeruje więc, że Kaczyński musiał podpisać lojalkę, aby jego sekretny związek nie wyszedł na jaw. Nie od dziś bowiem mówi się o szefie PiS jako homoseksualiście, co potwierdziła nawet jedna z najbardziej znanych twarzy polskiego środowiska LGBT, Robert Biedroń.ZOBACZ TAKŻE: Wielki powrót Macierewicza! Kaczyński zrobi z niego…Także sam Lech Kaczyński, podczas jednego z przesłuchań w czasach PRL, miał stwierdzić bezpośrednio, że jego brat nigdy nie będzie miał żony ani dzieci.
Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiSCo Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiSCzytaj dalej
rekonstrukcja4Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News