Kaczyńska ujawnia coś przerażającego. Jej córki ledwo wytrzymały

Kaczyńska ujawnia coś przerażającego. Jej córki ledwo wytrzymały Źródło: Fot. YouTube/eOstroleka

Marta Kaczyńska nie ma łatwego życia. Dwa rozwody i śmierć rodziców, której nie mogła przeżyć w spokoju, bo żyła nią cała Polska. Teraz dodatkowo ujawnia przerażającą rzecz o swoich dzieciach. Jej córki ledwo wytrzymały.

Marta Kaczyńska była w centrum uwagi całego kraju, kiedy zginęli w Smoleńsku jej rodzice. Okazuje się, że nie tylko ona przeżyła wtedy traumę, ale również ledwo zniosły to jej dzieci. - Ostatnio robiłam coś w kuchni, słuchałam radia, trwał wywiad z Jackiem Sasinem. Mówię do starszej córki: "Choć Ewa, Jacek mówi o dziadku". Najpierw opowiadał o ich wspólnej pracy w warszawskim ratuszu, potem przeszedł do wspomnień z 10 kwietnia. Nie mogła tego słuchać. Wyszła. Miała łzy w oczach. Osiem lat temu była przecież malutką dziewczynką, ale wciąż trudno jej przywyknąć do tego, że dziadkowie zginęli. To boli – opowiada w wywiadzie dla "Sieci" Kaczyńska, która jest mamą 9-letniej Ewy i młodszej Martynki.

Marta Kaczyńska opowiada o córkach

Córka zmarłego prezydenta nie ukrywa, że absolutnie nie izolowała swoich dzieci od tej sprawy, ale wie, że bardzo było im ciężko. Starała się dbać o to, żeby miały beztroskie dzieciństwo, ale nie dało się tego wykonać w stu procentach, bo jak cień kładła się na nich sprawa smoleńska. Teraz jej córki jedynego dziadka mają w osobie brata prezydenta, Jarosława Kaczyńskiego. Jego bratanica zdradziła się też uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jaki prezes PiS jest prywatnie.
 - Bardzo lubi słuchać ludzi i sam bardzo ciekawie opowiada. Mało kto ma taką wiedzę, zna tyle anegdot. Lubię też jego poczucie humoru, podobnie zresztą miał mój tata – opowiada Marta. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uzależniła od siebie Kaczyńskiego. Zarabia fortunę i steruje prezesem PiS
  2. Wyciek z tajnego spotkania PiS: Potwierdzają się informacje, Kaczyński przeraził posłów
  3. Kinga Duda w ciąży?! Prezydent: „Jestem gotów na bycie dziadkiem”
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News