Kaczyńska ma dość. Za to co zrobiła leją się na nią HEKTOLITRY hejtu

Kaczyńska ma dość. Za to co zrobiła leją się na nią HEKTOLITRY hejtu Źródło: fot. instagram.com/mmkaczynska

Marta Kaczyńska przeżywa teraz trudny czas i ma dosyć zamieszania wokół jej osoby. Krytyka i zgryźliwe komentarze to codzienność z jaką musi zmagać się córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. 

37-latce z pewnością nie jest łatwo żyć bez obojga rodziców. Straciła ich w tragicznych okolicznościach podczas katastrofy smoleńskiej i można przypuszczać, że był to dla niej ogromny cios. Czemu zatem jest tylu ludzi, którzy nie zostawiają na niej suchej nitki? ZOBACZ TAKŻE: Poseł PiS szokuje. „Katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby”

Wojna o odszkodowanie

Wiele mówi się o wysokim zadośćuczynieniu, jakie wypłacane jest rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej. Mówi się oczywiście źle. Dlaczego? Bo to "niesprawiedliwość i pazerność". Fala hejtu wylała się bezpośrednio na Martę Kaczyńską, córkę prezydenckiej pary, która ze zdwojoną siłą odczuła skutki katastrofy. Były minister Radosław Sikorski bez skrępowania mówi o "przytuleniu" pieniędzy z ubezpieczenia przez Kaczyńską, która w ramach odszkodowania otrzymała ponad 3 miliony złotych. - O zamachu w Smoleńsku wypowiedziała się Marta Kaczyńska. Ta sama, która przytuliła 3 miliony złotych za śmierć rodziców w wypadku, a nie w zamachu - mówił także Sikorski.  ZOBACZ TAKŻE: Oszałamiająca kwota! Oto ile dostały rodziny ofiar smoleńskich od państwa Podobnie, choć jeszcze bardziej ostro, na ten temat wypowiadał się Andrzej Halicki, który mówił, że "jeśli Marta Kaczyńska wierzy w zamach w Smoleńsku, to oznacza, że wyłudziła trzy miliony złotych, jakie otrzymała z tytułu ubezpieczenia za śmierć rodziców". Oczywiście, Kaczyńska nie podpisała żadnego oświadczenia, że jest przekonana o wypadku, nie o zamachu, ale czy to oznacza, że pieniądze z odszkodowania za śmierć rodziców jej się nie należały?

Sprawiedliwości nie ma i nie będzie

Fakt jest taki, że zadośćuczynienia za śmierć ofiar nie zostały podzielone sprawiedliwie wśród ich rodzin. Minister Macierewicz, który de facto decyduje o tym kto i w jakiej kwocie otrzyma pieniądze, "rozdaje" je w sposób nieprzemyślany. Skąd taki wniosek? Jednego dnia daje ćwierć miliona dorosłemu i zdrowemu wnukowi jednej z ofiar, a kolejnego - walczy w sądzie z matką autystycznego dziecka, którego śmierć ojca w katastrofie pozbawiła szans na rehabilitację.   Źródło: opinie.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News