Kaczor Donald gumy
youtube.com TheWamda
Klaudia Bochenek - 28 Maja 2020

Pamiętacie jeszcze gumy z Kaczorem Donaldem?

Kaczor Donald oraz jego przyjaciele byli bohaterami mini-komiksów, które były dołączane do każdej sztuki kultowej już gumy. Jej smak pamięta każdy - była tania, smaczna, a historyjkami obrazkowymi można było wymieniać się ze znajomymi. Dziś to obiekt kolekcjonerski, macie go w domu?

Kaczor Donald znany przez dzieci na całym świecie, swoją facjatą kusił do kupienia kultowej gumy. Produkowała ją holenderska firma, a guma była popularna nie tylko w Polsce. Nikt by nie wpadł na to, ze historyjki z bohaterami Disneya, dołączane do każdego egzemplarza, teraz mają wartość kolekcjonerską. Guma stanowi obiekt zainteresowania nie tylko "zbieraczy", ale też osób, dla których ma wartość sentymentalną. Nic dziwnego, że nagrania z otwierania gumy i prezentowania komiksu mają nawet po kilka, kilkanaście tysięcy wyświetleń - podobnie jak materiał użytkownika TheWamda. W komentarzach pod filmem dziesiątki osób pogrążyły się we wspomnieniach z dzieciństwa. A wy pamiętacie jej smak?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News