Kacperek
pikio
Klaudia Bochenek - 3 Maja 2020

Służby przekazały oficjalny komunikat, wstrzymano poszukiwania Kacperka. Podsumowanie akcji

Kacperek jest poszukiwany od kilku dni - szansa, że chłopiec gdzieś się schował lub zgubił, jest coraz mniejsza. Służby cały czas skupiały się na przeczesywaniu rzeki Kwisy, do której najprawdopodobniej wpadł chłopiec. Dziś przekazano komunikat o zakończeniu poszukiwań.

3,5-letni Kacperek nadal się nie odnalazł. Nie było go na terenie działek, nie natrafiono na żaden trop również w rzece. Służby przekazały oficjalny komunikat.

Kacperek zaginął 27 kwietnia na terenie ogródków działkowych

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu asp. sztab. Anna Kublik-Rościszewska poinformowała media, że policja wstrzymuje poszukiwania 3,5-latka. Działania zostaną wznowione w poniedziałek 4 maja o godzinie 9:00. Nie wiadomo jeszcze, jakie tereny będą przeczesywane po ponownym pojawieniu się służb na miejscu tragedii.

godziny dla seniorówOd dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorówCzytaj dalej

Wiadomo, że dziś profesjonalni płetwonurkowie skupili się na sprawdzeniu okolic tamy w Nowogrodźcu oraz odcinku rzeki od Nowogrodźca do miejscowości Parzyce. Policjanci oraz inne służby również skupiły się na tym odcinku - przeczesywano go z lądu. Funkcjonariusze dysponowali psem, a także dronem. Niestety, dziś nie udało się natrafić na ślad zaginionego Kacperka, który zniknął 27 kwietnia ok. 19:00 na terenie ogródków działkowych przy ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu.

Nikt nie traci nadziei

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Labrador zaadoptował 7 kaczuszekLabrador zaadoptował 7 kaczuszek. Nic słodszego dziś nie zobaczycieCzytaj dalej

Bliscy Kacperka starają się nie tracić nadziei. Rodzina poprosiła o pomoc Krzysztofa Jackowskiego, ma także pełne wsparcie Krzysztofa Rutkowskiego, który już wczoraj pojawił się w Nowogrodźcu ze swoimi ludźmi oraz potrzebnym sprzętem. Znany detektyw wyznaczył też astronomiczną nagrodę dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia dziecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację? Przepowiednia o wodzie się sprawdziła, mieszkańcy nie kryją smutku
2. Elżbieta Jaworowicz od lat zachwyca urodą. Ciężko uwierzyć w jej wiek, sekret młodości wyszedł na jaw

- Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że chłopiec, który przebywał razem z ojcem i jego znajomym na terenie ogródka działkowego, w wyniku nieuwagi ojca oddalił się i doszło do wypadku, wskutek którego chłopiec wpadł do rzeki - powiedział m.in. dziennikarzom Interii rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. Rzeczywiście, wszystkie siły są kierowane głównie w tereny rzeki Kwisy. Pod uwagę brane są także hipotezy odnośnie porwania lub nieszczęśliwego wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek nad polskim jeziorem. W wodzie znaleziono dwa ciała
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wyniki
  3. Niestety, podczas akcji strażacy znaleźli ciało. Policja i prokurator badają okoliczności śmierci
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Dagmara z "Królowych życia" przypadkiem się wygadała. Publicznie zdradziła intymny sekret Edzi
  6. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News