Totalna żenada w Milionerach. Pytanie z PODSTAWÓWKI rozłożyło ją na łopatki

Totalna żenada w Milionerach. Pytanie z PODSTAWÓWKI rozłożyło ją na łopatki Źródło: fot. screenshot milionerzy w tvn

Udział w "Milionerach" to dla wielu ludzi ogromna szansa na łatwy zarobek. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, by mocno poprawić swoją kondycję finansową. Zapewne z takim zamiarem w programie Huberta Urbańskiego wystąpiła Kamila. Kobieta nie będzie jednak miło wspominać udziału w teleturnieju. 

Kamila podczas programu była bardzo pewna siebie, co - jak się potem okazało - bardzo drogo ją kosztowało. Schody zaczęły się już przy pytaniu za 10 tys. złotych. Kobieta - mimo że z wykształcenia jest archeologiem i muzealnikiem, więc wydaje się, że z czego, jak z czego, ale z historii powinna być mocna - miała poważny problem z dobraniem nadwornego błazna naszych królów - Stańczyka - do dynastii polskich królów. Do wyboru byli: "Jagiellonowie", "Wazowie", "Piastowie", a także "władcy elekcyjni". Pytanie, na które odpowiedź zna każde dziecko w podstawówce, rozłożyło Kamilę na łopatki, wykorzystała przy nim dwa koła ratunkowe. Prawidłową odpowiedzią są oczywiście "Jagiellonowie". Później było jeszcze gorzej.

Przejechała się na sądach

Uczestniczka "Milionerów" grała dalej, ale dobiło ją pytanie za 40 tysięcy złotych. Prowadzący spytał: "która to władza sądownicza?", a na planszy do wyboru pojawiły się następujące odpowiedzi: "legislatywa", "egzekutywa", "judykatywa", "media". Kamila skorzystała z ostatniego koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Siedzący przy aparacie tata uczestniczki nie był w stanie jej pomóc. Wydusił tylko, że  strzela i wybiera "legislatywę". Kobiecie bardziej pasowała "egzekutywa". Obie odpowiedzi okazały się błędne, bo chodziło o "judykatywę". Kamili w rezultacie przeszło koło nosa 39 tys. złotych. Do domu wróciła z gwarantowanym tysiącem. Niby to też pieniądz, ale jak od 40 tys. kogoś dzieli jedno pytanie, które raczej nie wydawało trudne, to złość człowieka bierze, że nie zasili ono jego konta. Na dodatek wrażenie, które na telewidzach zrobiła uczestniczka "Milionerów, na pewno nie jest najlepsze. źródło: se.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News