Kabaret zarobił spektakularne pieniądze
screen/youtube/
Weronika Wasiak - 27 Lipca 2019

Kabaret Górskiego zarobił spektakularne pieniądze. "Ucho Prezesa" to żyła złota

Kabaret Roberta Górskiego, ukazujący zakulisowe życie w partii PiS, okazał się prawdziwym hitem. Polacy pokochali komediowe przedstawienie świata wielkiej polityki i chętnie wracali po każdy kolejny docinek. Nic zatem dziwnego, że produkcja przyniosła tak pokaźne przychody, które naprawdę wbijają w ziemię.

Kabaret "Ucho Prezesa" pojawił się na portalu YouTube w 2017 roku, a zniknął w 2018. Mimo tak krótkiego czasu, powstało wiele odcinków, które Polaków wręcz rozbawiały do łez. Krótki serial komediowy opowiadał o prezesie partii rządzącej i jego otoczeniu we współczesnej Polsce. Temat tak popularny, że nie w sposób się dziwić, że błyskawicznie przypadł wszystkim do gustu. Od razu okazało się również, że kabaret przynosi imponujące przychody.

TVN nie bez powodu wyrzucił swojego prezenteraPijany w sztok wyrzucony z TVN gwiazdor spowodował wypadek. Jego była żona przerwała milczenieCzytaj dalej

Kabaret o PiS to żyła złota. "Ucho Prezesa" zarobiło spektakularne pieniądze

Choć krótkometrażowy serial przestał być emitowany już jakiś czas temu, dopiero niedawno pojawiły się informacje w kwestii tego, ile Robertowi Górskiemu i jego współpracownikom udało się zarobić na komediowym ukazywaniu świata Prawa i Sprawiedliwości. Okazuje się, że w roku 2018 przychody były o 14,2 % większe, niż w roku 2017. Oznacza to, że "Ucho Prezesa" swój przychód 3,1 mln złotych zwiększył o 212,5 tysięcy.

Jak podaje Press, praktycznie cały zysk został wypłacony w formie dywidendy dla wspólników Górskiego: Marcinowi Decowi i Wojciechowi Orszulakowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta JaworowiczPikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wieCzytaj dalej

Wszytko dzieje się naprawdę?

Wśród widzów nie brakowało osób, które myślały, iż "Ucho Prezesa", choć mówi o członkach partii PiS, jest jedynie wymysłem twórców. Tym czasem możemy dowiedzieć się, że wszystko nie tylko dzieje się naprawdę, ale może być o wiele bardziej szokujące niż to, co przedstawił nam Górski. Austriacki biznesmen Gerald Birgfellner opowiedział, jak to wszystko wygląda "od kuchni" i to dosłownie, bowiem wyznał, że to właśnie tam musiał się ukrywać, by nikt go nie zobaczył.

Ponadto zdradził również, że słynna pani Basia, która sprawowała funkcję asystentki prezesa Jarosława Kaczyńskiego, dzwoniła do niego w sprawie spotkań, jednak nie pytała o dogodną dla niego godzinę i dzień a sama proponowała to, co uważała za najlepszy wybór - dokładnie tak, jak mogliśmy zobaczyć to na ekranie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Babcia wzięła kota do weterynarza, bo ponoć co miesiąc rodził młode. Rozwiązanie zagadki jest niesamowite
  4. Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie
  5. Benedykt XVI niespodziewanie opuścił Watykan. Co z jego zdrowiem?
  6. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie

Marzena Kipiel-SztukaHalinka z "Kiepskich" przeszła wiele życiowych dramatów. Aktorka straciła wszystkoCzytaj dalej

Źródło: innpoland

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News