Żenada! Prywatne wiadomości i zdjęcie kochanki Żyły wyciekły do sieci

Żenada! Prywatne wiadomości i zdjęcie kochanki Żyły wyciekły do sieci

Justyna Żyła dostała jakiś czas temu zakaz wypowiadania się w mediach na temat rozstania z mężem. Natomiast skoczek sam wyjaśnił całą sprawę w TVN, gdzie zarzekał się, że nie ma kochanki, a to małżonka go zdradzała. Teraz zraniona kobieta opublikowała wiadomości od kochanki Żyły.

Justyna Żyła o rozwodzie zaczęła mówić po tym, jak dowiedziała się o zdradzie męża. W ramach odwetu wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya. Ten krok ostatecznie zadecydował o rozstaniu. Justyna widocznie ma za złe Piotrkowi, że oznajmił w telewizji, iż nie ma kochanki, gdyż postanowiła teraz przedstawić w internecie swoje dowody.

Justyna Żyła publikuje wiadomości od kochanki męża

Aby dowieść swojej racji, Justyna Żyła, wrzuciła na instastory screeny konwersacji z kobietą, podającą się za kochankę skoczka. Kobieta potwierdziła, że jest w ciąży z Piotrem Źyłą. Dodała, że Piotrek nie kocha Justyny oraz uważa ją za "puszczalską". Zaproponowała również wspólne spotkanie, na którym miałaby dowieść swojej racji przez "przelizanie się" ze skoczkiem na oczach małżonki. - On pani nie kochał, zawsze opowiadał, że z pani to taka puszczalska. Pogódź się, że on z tobą nie będzie. Mówię, spotkajmy się, skoro nie wierzysz, i sama zobaczysz. Jeszcze chamsko przeliżę się z nim na twoich oczach - groziła kochanka. Niektórzy internauci doszukują się jednak w tej sprawie prowokacji. Opublikowane przez Justynę wiadomości zostały wysłane z dwóch różnych kont, co sprawia, że wiadomości tracą na autentyczności. Być może dlatego celebrytka szybko usunęła zdjęcia. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda brutalnie zlinczowana! Tak mocno nie oberwała nigdy
  2. Smutne. Dwa dni po pogrzebie Kory jej mąż pożegnał kolejną bliską osobę
  3. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News