Justyna Żyła znowu wbija szpilę mężowi. Szczerze o mężczyznach w jej życiu

Justyna Żyła znowu wbija szpilę mężowi. Szczerze o mężczyznach w jej życiu

Justyna Żyła doskonale wykorzystuje swoje pięć minut w show biznesie. Właśnie debiutowała na ściance, prezentując się w długiej czerwonej sukni. To sprowokowało komentarze ze strony mediów i fanów. Co wschodząca gwiazda powiedziała dziennikarzom?

Justyna Żyła chciałaby rozgłosu. O kobiecie zrobiło się głośno za sprawą nagłośnienia kłamstwa swojego męża Piotra, który rzekomo ją zdradził. Sprawy kilkukrotnie zmieniały obrót, stając się tematem pierwszych stron gazet. Tabloidy spekulowały, czy zachowanie sportowca rzeczywiście wpłynęło na głośne rozstanie.

Justyna Żyła o mężczyznach w jej życiu. Czy odniosła się do rozstania z Piotrem?

Piotr i Justyna tworzyli pozornie szczęśliwą parą. Po kilkunastu latach postanowili się jednak rozstać. Zdaniem kobiety, lata pracy przy mężu, wspieranie go w sportowych wyzwaniach, opieka nad dziećmi i pilnowanie jego kalendarza, były wystarczającym powodem by i ona rozpoczęła karierę. Korzysta ze sławnego nazwiska, streszcza prywatne historie mediom, a fanom przedstawia nowy projekt: blog kulinarny "UwaŻyła". Stał się on już podstawą burzliwej debaty nad... nazwą, która okazała się niezgodna z zasadami ortografii. Podczas imprezy Fashion Night 2018, Justyna Żyła zadebiutowała na ściance. Jej występ stał się również okazją do rozmowy z dziennikarzami. Zapytana o sercowe dylematy i zainteresowanie mężczyzn, wyraźnie się ożywiła. - Nie mogę powiedzieć, że tak nie jest. Faktycznie dostaję sporo oznak zainteresowania - odpowiedziała dziennikarce. Czy Justyna Żyła chciała, aby jej mąż usłyszał tę wypowiedź i był zazdrosny o byłą miłość? - W tej chwili nie jestem tym zainteresowana. Nie szukam miłości. Mam swoje plany i chcę je realizować - dodała po chwili, wyjaśniając, że wyraźnie nie szuka relacji. Mężczyznom mówi "nie". Plany popularnej żony skoczka narciarskiego na najbliższą przyszłość to rodzina i wdrażanie planu jej nowej kariery. Justyna Żyła nie zamierza jednak zmieniać diametralnie swojego życia. Nie przeprowadzi się do Warszawy. Pozostaje w Wiśle i tam ma zamiar kontynuować prowadzenie bloga. Justyna Żyła Justyna Żyła/ źródło: sport.se.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciężarna Kaczyńska zlinczowana przez internautów. "Katoliczka wielokrotna rozwódka"
  2. OBRZYDLIWE kulisy rozwodu Korzeniewskiego. Nawet najwierniejsi fani są wstrząśnięci
  3. Tusk wbija gwóźdź do trumny. PiS ma ogromny problem
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News