Bohater dzisiejszego odcinka "Tańca z gwiazdami" publicznie upokorzony. Wrócił "koszmar Justyny Żyły"

Bohater dzisiejszego odcinka "Tańca z gwiazdami" publicznie upokorzony. Wrócił "koszmar Justyny Żyły" Źródło: .

Justyna Żyła była jego wielką gwiazdą, jednak po jej odpadnięciu show nie straciło na oglądalności. Taniec z gwiazdami wkracza bowiem właśnie w decydującą fazę. Fani w szczery sposób komentują dzisiejsze występy par na Facebooku. Co do jednego uczestnika nie mają wątpliwości, głośno zaznaczając, że wrócił "koszmar Justyny Żyły".

Justyna Żyła już nie tańczy w show Polsatu, ale jej występy zapamiętamy na długo. Podobnie zresztą, jak tańce ostatnich już par, które w zmierzyły się w piątkowym odcinku. "Taniec z gwiazdami" właśnie jest przed decydującym starciem. Półfinał 9. edycji show roztańczył Polskę. W grze o kryształową kulę są wciąż trzy pary.

Justyna Żyła może pozazdrościć. "Taniec z gwiazdami" w półfinale, czyli walka o taneczne trofeum

Widzowie oglądają dziś jeden z decydujących odcinków "TzG". Dwie pary, które przejdą dzisiejszy program, spotkają się w ścisłym finale! Wszyscy jednak pamiętają taneczne wygibasy, jakie wykonywała Justyna Żyła, dzięki czemu wiedzą, że może być tylko lepiej.

Za nami kolejne występy najlepszej trójki. W gwiazd o prestiżowe trofeum walczy trójka gwiazd - Joanna Mazur, Gimper i Tamara Gonzales Perera. Po dzisiejszych występach fani ślą w sieci swoje pierwsze przemyślenia.

Rozgrywka była dziś napięta. W oczach jurorów walka toczyła się o pierwsze miejsce. Po dwóch tańcach i maksymalnych notach Joanny Mazur i jej partnera Jana Klimenta oraz wsparciu SMS-owym gwiazda jako pierwsza zameldowała się w finale "Tańca".  

Trzy punkty mniej w dwóch tańcach, a więc bardzo niewiele, uzyskali Tamara i Rafał Maserak. Jurorzy i spora część widowni jest przekonana, że to właśnie Tamara powinna znaleźć się w wielkim finale. 

Najsłabiej w odcinku wypadł dziś Gimper. Gwiazdor sieci ze swoją partnerką Natalią Głębocką zdobyli dziś tylko 33 punkty. Czy dobra, pocieszająca mina prowadzących, odwróci ich sytuację? Trwa dogrywka Gimpera i Tamary. Mężczyzna zdaje się mieć spore poparcie publiczności.

Fani komentujący show na Facebooku wskazują, że słabość Gimpera jest widoczna. Inna grupa wspiera go w sieci wpisami z hasztagiem #muremzagimperem. Niektórzy porównują go nawet do Justyny Żyły.

- Jan i Joasia tańczą pięknie. Dziwie się ze Gimper zaszedł tak daleko. Jego fanom brak trzeźwego spojrzenia. Oby nie skrzywdzili naprawdę dobrych tancerzy - czytamy w komentarzu. 

- Czy tylko ja mam wrażenie, że jury wyraźnie sugeruje, że wygrać całość ma Joanna, a w dzisiejszym odcinku odpaść ma Gimper? Mam wrażenie, że faworyci nawet zawsze mają ładniejsze i lepiej dobrane stroje i choreografię od reszty - napisał inny z fanów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Facebook, Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News