Justyna Żyła rozpoczyna nowy etap w życiu zawodowym. Niedawno uruchomiła w serwisie Youtube kanał o tematyce kulinarnej. Góralka, o której było głośno przez publiczny spór z mężem Piotrem Żyłą, nie chce być już kojarzona jako żona skoczka narciarskiego. 

Justyna Żyła rozpoczęła swoją vlogową przygodę na Youtube. Jej kanał nazywa się „UwaŻyła – Justyna Gotuje!”. Na fali popularności góralki posypały się już pierwsze komentarze. Część internautów życzy Justynie powodzenia, ale nie brakuje malkontentów, którzy wypominają jej publiczne wywlekanie jej małżeńskich problemów. Oraz to, że usilnie chce wykorzystać medialną chwilę, by zaczepić się w show-biznesie. Przypomnijmy, że po skandalu rodzinnym Żyła zgodziła się na rozbieraną sesję dla magazynu „Playboy„.

Justyna Żyła rozkręca kanał o gotowaniu

To był jednak jednorazowy „strzał”. Teraz góralka myśli o pasji, którą przekułaby na dobrze prosperujący biznes.

– Od dawna pasjonuję się gotowaniem. Moja przyjaciółka Kasia, obecnie moja menedżerka, namówiła mnie na stworzenie bloga. Będę gotować potrawy z przepisów babcinych, ale chcę też eksperymentować – mówiła Justyna Żyła.

Jak donosi pudelek.pl żona skoczka dorabia sobie póki co u koleżanki. Do przebicia się na Youtube, a więc do osiągania zysków dzięki wielotysięcznej widowni, droga jest długa i wyboista. Żyła zapewniła w rozmowie z tygodnikiem „Świat i ludzie”, że motywacji jej nie zabraknie, a góralska zaciętość będzie jej mocną stroną w budowaniu własnej marki.

Od kanału do Polsatu?

Gazeta doniosła, być może nieco na wyrost, że na bazie swojej popularności, udało się Żyle zdobyć zainteresowanie mediów. Wieści też konkurencję z Ewą Wachowicz, właścicielką jednej z krakowskich restauracji. Vlogerka podziwia działalność Ewy Wachowicz, przyznała też, że ogląda programy jej autorstwa. Zaznaczyła jednak, że jeśli Polsat zaoferuje jej współpracę w materii kulinarnej, to poważnie zastanowi się nad tym.

– O konkurowaniu nie ma mowy. Ale jeśli oferta padnie, na pewno ją rozważę. Mam nadzieję, że dla mnie też znajdzie się miejsce… – powiedziała w wywiadzie.

Zapytana o młodą kucharkę Ewa Wachowicz z początku nie wiedziała o jej pasji. Grzecznościowo życzy jednak góralce powodzenia i spełniania się w kuchni i przed obiektywem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Justyna Żyła chce zniszczyć Magdę Gessler. Ujawniono jej plan
  2. Justyna Żyła znowu wbija szpilę mężowi. Szczerze o mężczyznach w jej życiu
  3. Gessler zatkało. Uczestniczka Masterchefa pokazała… przyrodzenie
  4. Koszmar Ewy Wachowicz. Chciała zdobyć górę, odmroziła sobie stopę

Całe życie robiłeś TO źle! Jak gotować i smażyć jajka


Kiedyś zachwycały wszystkich urodą, a dziś? Jak zmieniły się supermodelki lat 90.