Justyna Żyła znowu pierze publicznie brudy!
Anna Maria Guziewska - 31 Grudnia 2018

Justyna Żyła znowu pierze publicznie brudy! "Toksyczna baba"

Justyna Żyła postanowiła odeprzeć ataki, które się ostatnio pojawiły w mediach. Dziennikarze i internauci zasugerowali, że Piotr zaczął odnosić sukcesy po tym... jak rozwiódł się z żoną. Presji celebrytka nie wytrzymała i w emocjonującym wpisie podsumowała ostatnie lata swojego życia.

Justyna Żyła wie, że im więcej tym lepiej. Po świątecznym wpisie, który opublikowała na swojej instagramowej relacji, wciąż nie wiadomo, co miała na myśli, kierując do Piotra ostrzeżenia o świątecznej "jelitówce". Teraz, opowiedziała, co myśli o jego karierze.

Co Justyna Żyła myśli o byłym mężu? Jej ostatni wpis spotkał się z negatywnymi komentarzami

Kobieta została nazwana przez internautów "toksyczną babą", która utrudniała karierę mężowi. Rzeczywiście, aktualny sezon pokazuje, że skoczek jest w formie i święci triumfy. Była żona odniosła się do negatywnych komentarzy i wskazała, że nie chce być oceniana przez pryzmat prywatnego kryzysu. Opublikowała zdjęcie, które relacjonuje skoki Piotra i opatrzyła je komentarzem. - Niewiele osób wie, jak to jest żyć ze sportowcem, więc bolą mnie treści, które mówią o tym, że Piotrek odcinając się od „toksycznej baby” w końcu dobrze skacze. Gdyby nie skakał byłoby, że jest zmęczony przez medialną wojnę. Jednak nasza historia to 15 lat, w których nie udzielałam się medialnie, a Piotrek pracował. Teraz mimo wszystkiego nadal mu kibicuję. Będę to robiła niezależnie od tego, komu się to podoba, bo łączą nas dzieci i 15 lat pracy i poświęcenia, by mógł odnosić sukcesy. Tego mu życzę z całego serca, a także wygranej na turnieju! - podkreśliła celebrytka. Natychmiast zaczęły się pojawiać nieprzychylne opinie, które sugerowały, że nie powinna mieszać życia prywatnego z wygranymi męża. Justyna wyłączyła więc możliwość komentarzy pod zdjęciem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

W cieniu męża. Jakie ma plany Justyna Żyła?

Odkąd zaczęła swoją karierę w mediach społecznościowych sugerowała, że popularność jej się należy. Kilkanaście lat spędzonych u boku sportowca miały być dla niej przepustką do show-biznesu. Chociaż niektórzy bronią jej, sugerując, że została sama z dziećmi, fani Piotra przypominają jego słowa o burzliwym kryzysie. Skoczek w wywiadzie odparł zarzuty o romansie, sugerując, że rozstał się z żoną w innych okolicznościach. Mężczyzna zapewnił także, że los jego dzieci nie jest mu obojętny, jak miała sugerować Justyna. Piotr postanowił skupić się na pracy. Justyna, wciąż walczy o tytuł "ofiary".Justyna Żyła Instagram/Justyna ŻyłaZOBACZ TAKŻE:
  1. Adam Małysz wejdzie do polityki? Skoczek mówi o prezydenturze
  2. Mistrzyni sportu brutalnie zgwałcona. Pokazała swoją zmasakrowaną twarz
  3. Mamed Chalidow kończy karierę. Szokujące powody gwiazdy sportu
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News