Gwiazdor disco polo jest załamany. Obwinia Justynę Żyłę o porażkę

Gwiazdor disco polo jest załamany. Obwinia Justynę Żyłę o porażkę Źródło: youtube.com/Tomasz Niecik

Justyna Żyła zakończyła swoją kontrowersyjną przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". Jednak krytyka, która na nią spada jeszcze się nie skończyła. Przeciwnie, znów odżyła, za sprawą jednego z wokalistów disco polo.

Justyna Żyła postanowiła oficjalnie zakończyć - a przynajmniej czasowo wstrzymać - swoją przygodę w show-biznesie. Jednak nie oznacza to wcale, że krytyka, która na nią spada niemal od samego początku gdy pojawiła się w przestrzeni publicznej, ucichła. Wręcz przeciwnie, w ostatnich dniach wzmogła się za sprawą popularnego wokalisty disco polo.

Tomasz Niecik, znany przede wszystkim z występów w zespole Weekend jakiś czas temu postanowił zaprosić Justynę Żyłę do występu w realizowanym przez siebie teledysku do utworu pod tytułem "Gdzie ci herosi?". Jednak po czasie, gdy teledysk został mocno skrytykowany przez fanów stwierdził, że musiało stać się to z powodu Justyny Żyły.

Justyna Żyła oskarżana przez wokalistę disco polo

Tomasz Niecik, szukając kobiety do żeńskiej roli w swoim nowym teledysku postanowił zaproponować tę rolę Justynie Żyle. Współpraca przebiegła pomyślnie, a oboje celebrytów byli zadowoleni. Jednak, jak się okazało, z czasem wokalista disco polo został mocno skrytykowany przez ten utwór i zmienił zdanie co do jego realizacji.

Premiera teledysku odbywała się mniej więcej w tym samym czasie co pierwszy występ Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami". Z tego względu wokalista twierdzi, że to jej bardzo słaby występ skłonił wielu fanów do dania "łapki w dół" pod teledyskiem na serwisie YouTube, których do tej pory jest ponad 50 procent wszystkich ocen.

- Nie wiedziałem, jak ona zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami", nie zdawałem sobie sprawy, że zostanie zhejtowana przez jury. Z tego powodu tej hejt przelał się później na mój teledysk i na nią - mówił Niecik dla agencji "Newseria".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci w tym wypadku jednak stanęli murem za Justyną Żyłą. Wiele osób zarzucało wokaliście disco polo, że zmienia zdanie, próbując zwalić przyczyny swojej porażki na kogoś innego.

- A może po prostu piosenka to jakiś paździerz i stąd łapki w dół? Proszę nie zwalać bezczelnie winy na kogoś innego, nawet jeśli mogła zatańczyć lepiej, jest to wyłącznie Pana wina - napisał internauta.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News