Justyna Żyła spadła ze sceny. "To będzie żenada", "dobre wybicie z progu"

Justyna Żyła spadła ze sceny. "To będzie żenada", "dobre wybicie z progu" Źródło: Fot. YouTube / JastrzabPost

Justyna Żyła wywołała poruszenie, gdy pojawiła się ostatnio na premierze wiosennej ramówki telewizji Polsat. O byłej partnerce polskiego skoczka narciarskiego mówi się jednak nie z powodu jej kreacji, a z racji pewnego wypadku.

Justyna Żyła pojawiła się na wtorkowym wydarzeniu zorganizowanym przez telewizję Polsat, kobieta jest bowiem uczestniczką jednego z show emitowanych przez komercyjną stację. Niedawno ogłoszono, że wystąpi ona w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie jej partnerem tanecznym będzie Tomasz Barański.

Sama obecność kobiety na premierze ramówki wzbudziła spore kontrowersje, o których pisaliśmy już wcześniej. Teraz okazuje się jednak, że podczas prezentacji nie obyło się bez wielkiej wpadki, o której w ostatnich godzinach informują ogólnopolskie media. Fani długo tego nie zapomną!

Justyna Żyła z wpadką na premierze ramówki

Wczoraj pojawiły się zdjęcia wszystkich uczestników show, którzy mieli okazję zaprezentować się na czerwonym dywanie. Wielkie zainteresowanie fotoreporterów zdobyła choćby Agnieszka Radwańska, którzy zgodnie okrzyknęli ją jako wielkie odkrycie. Okazuje się, że nie wszyscy zdobyli równie przychylne opinie widzów.

Justyna Żyła pojawiła się przed kamerami w obecności swojego partnera, jednak jej kreacja nie spowodowała powszechnego zachwytu. Internauci twierdzili, że zbyt stonowana suknia nie pasuje do wizerunku, jaki do tej pory gwiazda za wszelką cenę starała się kreować. 

Okazuje się, że podczas wydarzenia doszło jeszcze do jednej wpadki, która na długo zostanie w pamięci fanów telewizyjnego show. Sprawa nie umknęła obecnym na sali celebrytom, widzom i reporterom, którzy donieśli o nietypowym wypadku. Justyna Żyła z pewnością nie będzie wspominać tego dnia tak, jak mogłaby sobie tego życzyć.

Justyna Żyła skompromitowana

Podczas prezentacji par, które niebawem wezmą udział w nowej edycji programu Polsatu, każda z nich miała przedstawić krótki układ taneczny. Większości udało się dokonać tego bez zarzutu, za co gwiazdy zostały nagrodzone brawami. Niestety, nie obyło się bez poważnej wpadki z udziałem jednej z uczestniczek.

Chodzi oczywiście o Justynę Żyłę, która wraz z Tomaszem Barańskim przedstawiła krótki układ. Niestety, nie poszedł on po myśli gwiazdy. Podczas tańca kobieta pomyliła kroki i spadła ze sceny! Sytuacja została oczywiście obrócona w żart, jednak łatwo było zauważyć, że wpadka ta sprawiła, że Żyła poczuła się skompromitowana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Premiera nowego sezonu telewizyjnego show tanecznego odbędzie się już 1 marca, dlatego niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć, czy Justyna Żyła poradzi sobie lepiej, gdy oceniać będą ją jurorzy oraz widzowie. Czekamy na pierwsze odcinki programu, które pokażą nam, które z gwiazd opanowały taneczne ruchy najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Hanna Lis? Jej apartament miażdży system - jest BARDZO luksusowy!
  2. Kim jest żona Tomasza Wolnego? Aż trudno w to uwierzyć, że oboje pracują dla WROGICH sobie stacji!
  3. Boczek z Kiepskich po latach pokazał się na salonach. Strasznie się zmienił
  4. Krzysztof Jackowski przedstawił bajeczną wizję emerytury. Raj, każdy by tak chciał
  5. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  6. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News