Justyna Żyła przekroczyła wszelkie granice. Okrutnie poniżyła męża, wszystko zrelacjonowała

Justyna Żyła przekroczyła wszelkie granice. Okrutnie poniżyła męża, wszystko zrelacjonowała

Choć wydawało się, że dramat małżeński znanego skoczka i jego żony ucichł, nastąpił jego niespodziewany powrót. Justyna żyła publicznie upokorzyła męża i wszystko uwieczniła. Czy celebrytka przesadziła?

Jeszcze niedawno o konflikcie w małżeństwie Żyłów nie wiedział dosłownie nikt. Nagle, spadł jak grom z jasnego nieba, gdy Piotr był na Igrzyskach Olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczang. To właśnie wtedy, na początku lutego, Justyna poinformowała Polskę, iż mąż od dłuższego czasu już nie mieszka z nią i dziećmi, oraz że ma kochankę. Do tego doszły kolejne oskarżenia o nie dbanie o dzieci i oczywiście pogrzebanie wieloletniego wysiłku na rzecz ich związku.

By dodatkowo zdenerwować i upokorzyć niewiernego męża Justyna Żyła zgodziła się nawet na sesję w Playboyu, za co została mocno skrytykowana w mediach. Zwracano uwagę na dobro jej potomstwa, które może być wystawione na szykany. Teraz, po dłuższej przerwie doszło do kolejnej odsłony konfliktu u Żyłów

Justyna Żyła upokorzyła męża i wszystko relacjonowała

Rozstanie Piotra i Justyny nastąpiło już dawno, tylko że utrzymywano je w tajemnicy. W pewnym momencie żona sportowca doszła do wniosku, że potrzebuje satysfakcji po tak wielkim upokorzeniu. Najpierw upubliczniła zdradę, potem zagościła na okładce Playboya, a teraz nagrała, jak upokarza Piotra Żyłę. Na jej Instagramie ukazała się relacja z zabierania przez skoczka jego trofeów ze wspólnego niegdyś domu. Olimpijczykowi towarzyszy jego mama, do której zwraca się nawet, prosząc, by niczego nie mówiła. Prawdopodobnie chodzi o nie zwracanie uwagi na nagrywającą ich Justynę. Całość została opatrzona hashtagiem "pakowanko". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show
  2. Wojna w show-biznesie! Foremniak urządziła Olszówce koszmar
  3. Wiemy, kiedy Wiedźmin pojawi się na platformie Netflix
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News