Justyna Żyła wreszcie ujawniła całą prawdę! Psycholog w akcji
Mateusz Wysokiński - 29 Listopada 2018

Justyna Żyła wreszcie ujawniła całą prawdę! Psycholog w akcji

Justyna Żyła znowu szokuje. Celebrytka jest ostatnio na ustach wszystkich portali plotkarskich między innymi dzięki rozpadowi związku z Piotrem Żyłą, jak też odważnej sesji w Playboyu. O tej drugiej sprawie postanowiła opowiedzieć dziennikarzom. Słowa kobiety mogą szokować.

Justyna Żyła to niewątpliwie jedna z bardziej komentowanych celebrytek bieżącego roku. O kobiecie po raz pierwszy głośno było w styczniu 2018, kiedy to na jaw wyszedł romans jej męża Piotra. Skoczek narciarski miał ostatnio nawet wziąć rozwód z kobietą, czego jednak nie potwierdza żadna z zainteresowanych stron. O wiele więcej informacji od kobiety dostaliśmy na temat sesji w Playboyu. Jak się okazało, kulisy decyzji o byciu sfotografowaną przez kontrowersyjny magazyn podjęła z całą rodziną.

Justyna Żyła w Playboyu. Odważna sesja kobiety

Zdjęcia, które kilka miesięcy temu pojawiły się w miesięczniku wzbudziły niemałe poruszenie wśród obserwatorów polskich mediów i show-biznesu. Wielu narzekało na to, że wizerunek osoby, która "wybiła się" na związku ze słynnym mężem sprawia, że gazeta przestała być tak prestiżowa, jak jeszcze przed kilku laty. Same gwiazdy seriali, jak też osoby z polskiego życia publicznego pytane o zdjęcia Żyły miały bardzo mieszane uczucia. Paradoksalnie, sama eks-ukochana skoczka narciarskiego miała bardzo duże obawy, przed nagim wystąpieniem przed obiektywem fotografa.Kobieta w wywiadzie z serwisem przeambitni.pl przyznała, że sama nie spodziewała się takiej propozycji na samym początku kariery w show-biznesie. Skuszona jednak wizją wystąpienia w prestiżowej gazecie zdecydowała się na tak odważny krok. Przedtem jednak poprosiła psychologa o poradę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej

Nie chciała, aby dzieci miały traumę

Jak sama mówiła, bała się, żeby dzieci nie odebrały tej sesji jako coś złego. Psycholog, którego celebrytka zatrudniła, miał porozmawiać z wchodzącym w wiek dojrzewania synem kobiety, aby wytłumaczyć mu, że to, co zrobi jego matka, nie jest niczym szkodliwym. Możliwe też, że kobieta nie chciała, aby chłopak stał się pośmiewiskiem wśród szkolnych kolegów, którzy mogliby wytykać mu nagość jego własnej matki. Jak sama jednak kobieta przyznaje, jest zadowolona z końcowego efektu sesji Playboya i podkreśla, że cieszy się z faktu wzięcia udziału w sesji kultowego miesięcznika. Czy jeszcze kiedykolwiek zdecyduje się na podobny krok? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowita siła charakteru. Nieznany dramat Michała Wiśniewskiego, który wielu by zniszczył
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Bardzo mocne słowa Jarosława Bieniuka. To ostrzeżenie dla wszystkich Polaków
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News