Justyna Żyła bardzo potrzebuje mężczyzny. Sama już nie daje sobie rady

Justyna Żyła bardzo potrzebuje mężczyzny. Sama już nie daje sobie rady Źródło: Fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła jest postacią, która całą swoją popularność zbudowała na intymnym dramacie, który bardzo odważnie udostępniała w mediach, tworząc atmosferę kontrowersji. Dzięki temu weszła do świata show-biznesu, kojarzy ją już cała Polska i zaczęto zapraszać ją do telewizji. Jednego jednak wciąż jej brakuje. 

Justyna Żyła jeszcze do niedawna była tylko żoną wyjątkowo popularnego i lubianego polskiego skoczka, Piotra Żyły. Nikt się nią nie interesował i najwidoczniej pozazdrościła ukochanemu popularności, gdyż na skrzydłach ich osobistego dramatu związanego ze zdradami i rozwodem postanowiła wybić się w polskim show-biznesie. Z nieznanej postaci momentalnie stała się sławną celebrytką, którą zaczęto zapraszać na wywiady oraz do najpopularniejszych programów. Dopiero pojawiła się informacja, iż Justyna Żyła wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", a teraz kobieta znowu wzbudza kontrowersje. Okazuje się, że mimo spektakularnego medialnego sukcesu wciąż jest coś, czego jej bezustannie brakuje.

Justyna Żyła sama nie może już sobie dać rady

Po bardzo głośnym rozwodzie wiele osób przypuszczało, że to Justyna Żyła lepiej zniesie rozstanie i całą tę sytuację. Argumentem zdecydowanie to potwierdzającym mogła być jej zawrotna kariera w mediach oraz niezwykły rozgłos, który zdobyła. Teraz jednak okazuje się, że chyba nie wszystko poszło tak, jak kobieta sobie to wymyśliła. - Ktoś chętny? - napisała pod zdjęciem, na którym widać zaśnieżone podwórko oraz osoby z łopatą w ręku przygotowane do odśnieżania. Z pewnością w takiej sytuacji brakuje jej męskiej ręki w rodzinie, która pomogłaby w tak ciężkich warunkach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci śpieszą Żyle z pomocą

Nie trzeba było długo czekać, by internauci zareagowali na ten wpis samotnej kobiety. Natychmiast wiele osób zaoferowało pomoc, często pojawiały się również słowa pocieszenia i pozdrowienia dla dzieci. - Eh no takie są uroki zimy w górach moja droga. Ale masz wsparcie małych pomocników, razem na pewno wam się uda - pisze internautka. - Musisz być silna, jak chcesz to z chęcią ci pomogę! Jak się kilka osób zbierze, to uporamy się z tym raz dwa - twierdzi kolejna osoba. - Zaraz i tak znowu napada i tak w kółko. Zostaw i ciesz się pięknymi krajobrazami! - radzi fanka. justyna żyła Fot. Instagram/justynazyla ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Kinga Rusin zmarzła. Nie traci jednak dobrego humoru
  4. Burza wokół syna Beaty Tadli! Widziano go w gejowskim klubie, to nie wszystko
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News