Justyna Żyła ostro o nowej partnerce męża. Zmieszała ją z błotem

Justyna Żyła ostro o nowej partnerce męża. Zmieszała ją z błotem

Justyna Żyła kilka miesięcy temu niespodziewanie trafiła na nagłówki wszystkich polskich mediów plotkarskich. Kobieta wyjawiła bowiem bolesne szczegóły swego małżeństwa ze znanym skoczkiem narciarskim, oskarżając go jednocześnie o zdradę i porzucenie. Pomimo upływu czasu samozwańcza celebrytka wciąż w ostrych słowach komentuje poczynania byłego już partnera oraz jego nowej ukochanej.

Justyna Żyła zadziwiła polskich internautów, kiedy na Instagramie opisała najtrudniejsze etapy swojego małżeństwa. Kobieta oskarżyła Piotra Żyłę o to, że porzucił ją i dzieci dla kochanki, która jest ponoć w ciąży. Sam skoczek narciarski unikał wydania oficjalnego komentarza na ten temat, zdawkowo odpowiadając fanom oraz mediom. Sportowiec nie uniknął jednak publicznego starcia z pełną żalu małżonką, która nie chciała odpuścić.

Co Justyna Żyła sądzi o nowym związku męża?

Ostatecznie Żyła poradziła sobie chyba z rozstaniem i zdecydowała się postawić na własną przyszłość bez męża, z którym obecnie się rozwodzi. Najpierw całkowicie niespodziewanie wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, a później wystartowała z kulinarnym kanałem o nazwie UwaŻyła w serwisie YouTube, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Byłej partnerce Piotra Żyły wciąż jednak zdarza się podejmować temat rozwodu, kiedy zostanie do tego sprowokowana. Tym razem w ostry sposób wypowiedziała się na temat obecnej partnerki skoczka narciarskiego, gdy jedna z fanek zdecydowała się zapytać ją o kobietę. - Widziałaś przyszłą macochę swoich dzieci? Wydaje się w porządku - napisała internautka pod zdjęciem Żyły na Instagramie, prowokując u celebrytki prawdziwą wściekłość. - Widziałam i jest bardzo nie w porządku… Nie lubi dzieci - napisała kobieta, czym naprawdę zadziwiła fanów, gdyż wypowiedziała się przecież o kobiecie w zaawansowanej już rzekomo ciąży.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Piotra Żyły wciąż nie odpuszcza tematu rozstania ze sportowcem

Warto zaznaczyć, że tym razem celebrytka nie oszczędziła także Piotra Żyły. Była żona sportowca ponownie stanowczo skrytykowała jego zachowanie wobec niej samej oraz dzieci. - Mój maż więcej czasu spędza przed lustrem niż 3 kobiety razem wzięte. Macochy nigdy mieć nie bedą z jednego prostego względu… Umieją mowić i wiedzą, z kim chcą się spotykać. Cedząc przez zęby te słowa, „pozdrawiam” wszystkich życzliwych - dodała zgryźliwie Justyna Żyła, z którą zgodziło się wiele zmęczonych już nieco medialną aferą fanek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal w TVP! Ksiądz mówi, jakie obowiązku w łóżku ma żona chora na raka
  2. Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!
  3. Ksiądz molestował dziewczynkę i miał romans z jej matką. Jego „kara” to parodia
  4. „Dajecie darmozjadom 500 plus żeby się ku*wa rozmnażali”. Nergal ostro do rządu PiS
Następny artykuł