Żyła rozbrajająco szczerze o odejściu z TzG. "Tęskniłam za normalnością"

Żyła rozbrajająco szczerze o odejściu z TzG. "Tęskniłam za normalnością" Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrząbPost

Justyna Żyła w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" nie wypadła najlepiej. Pomimo otrzymania "jedynki" od Iwony Pavlović już w pierwszym odcinku, widzowie jednak wysyłali swoje głosy - co pomogło jej utrzymać się w programie aż do piątego odcinka, po którym odpadła. Ostatnio celebrytka opowiedziała o kulisach swojego odejścia z programu. Fani są w szoku.

Justyna Żyła po odejściu z "Tańca z gwiazdami" powróciła do stęsknionych dzieci, które czekały na nią w domu w Wiśle. Stało się tak, gdy pod koniec piątek odcinka programu prowadzący ogłosili, że decyzją widzów musi pożegnać się z programem. To z jednej strony było dla niej bolesne, co oczywiście widać było podczas ostatniego przemówienia, gdy wzruszona żegnała się z uczestnikami programu. Z drugiej zaś Żyła poczuła z tego powodu ulgę, co wyznała w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Justyna Żyła odpadła z programu. Nie żałuje

Fani Justyny Żyły wstrząśnięci byli, gdy celebrytka odpadła z "Tańca z gwiazdami". Wieść natychmiast obiegła wszystkie media, a także portale społecznościowe. Gwiazda została przez fanów otoczona wsparciem, a hejterzy znowu mogli dać upust drwinom i dowcipom na jej temat.

Co ciekawe Żyła wcale nie przeżywa niekorzystnego werdyktu, który został ogłoszony w piątym odcinku. Chociaż odpadła z programu, to widzi w tym o wiele więcej pozytywnych stron, niż gdyby miała dalej kontynuować swoją przygodę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Z radością wracam do domu. Brakowało mi gór i zwykłego codziennego życia. Kiedy już zrobiłam swoje na scenie, nie mogłam się doczekać, kiedy utulę wreszcie moje dzieciaki. Dwa miesiące poza domem, to kawał czasu. Wszyscy tęskniliśmy za sobą i za normalnością. Warszawa, choć ma dla mnie wiele propozycji, nie jest miejscem, w którym chciałabym żyć - wyznaje w wywiadzie dla "Życie na gorąco".

Jak zadeklarowała - to nie jest jej koniec z tańcem. W przyszłości planuje zapisać się na kurs lub prywatne zajęcia z instruktorem, który pomoże dalej rozwijać jej nową pasję. Jak sama mówi, taniec sprawia jej wiele frajdy, a uczestnictwo w programie było wspaniałym doświadczeniem, które wiele ją nauczyło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  4. Bayern potwierdza szokujące doniesienia. Lewandowski okładał się z kolegą
  5. Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"
  6. Płacz dziewczynki poruszył ludzi na całym świecie. Dziś wiemy, jaka historia stoi za zdjęciem

 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News