Nowy partner Justyny Żyły poznał już jej dzieci. Kim jest wybranek jej serca?

Nowy partner Justyny Żyły poznał już jej dzieci. Kim jest wybranek jej serca? Źródło: Screenshot z youtube.com/Wąsikowska SE

Justyna Żyła to celebrytka, która swoją karierę w telewizji zawdzięcza głównie skandalowi, jaki wywołał w mediach jej rozwód z Piotrem (znanym skoczkiem narciarskim). Jej popularność rośnie, a co za tym idzie, fani coraz chętniej interesują się jej życiem prywatnym. Media właśnie obiegła informacja o tym, że Justyna Żyła ma nowego chłopaka, o czym doniósł jeden z portali. Mężczyzna poznał już nawet jej dzieci. Wiemy kim jest obecny partner celebrytki.

Justyna Żyła nie jest już singielką. Ta wieść z pewnością złamie serca fanom płci męskiej popularnej w ostatnim czasie celebrytki. W jej życiu pojawił się ostatnio tajemniczy mężczyzna. Ponoć nawet zaprosiła go do siebie do domu, co oznacza jedno - jest to poważna sprawa, o której już rozpisują się wszystkie media.

Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Wiemy kim jest tajemniczy mężczyzna

Wczoraj media obiegła wieść o tym, że Justyna Żyła poznała nowego mężczyznę, w którym jest ponoć zakochana. O sprawie doniósł "Pomponik". Portal dzięki anonimowej osobie z bliskiego otoczenia celebrytki, która zdradziła reporterom zaskakujące informacje, dotarł do szczegółów, które są po prostu niewiarygodne.

Historia ich relacji zaczyna się bardzo ciekawie, z początku bowiem Justyna zupełnie nie była zainteresowana mężczyzną, który starał się zdobyć jej sympatię. Z czasem mu się to jednak udało. Żyła ponoć dostrzegła w nim dojrzałość, która jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo. Poza tym nieustannie wspierał on ją - nawet wtedy, gdy była ciągle atakowana przez wściekłych hejterów podczas swojego uczestnictwa w programie "Taniec z gwiazdami". Najwyraźniej w końcu celebrytka to doceniła. Postanowiła się mu odwdzięczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - (...) Chcąc mu podziękować, zaprosiła go do swojego domu na niedzielny obiad. Jej rodzice bardzo go polubili i wręcz pchają córkę w jego ramiona. Uważają, że to najwyższy czas, aby znów ułożyła sobie życie - czytamy w artykule "Pomponika". Ponoć nowy chłopak Żyły poznał także wtedy jej dzieci.

Kim jest mężczyzna, który zajął miejsce byłego męża Żyły? Jest to osoba, którą Justyna poznała w trakcie nagrań do produkcji stacji Polsat. Spotykała się z nim już na planie pomiędzy zdjęciami do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami". Teraz wszyscy czekają na więcej szczegółów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News