Oniemieliśmy, wystrzałowy początek finału TzG. Kpina, Żyła skandalicznie upokorzona

Oniemieliśmy, wystrzałowy początek finału TzG. Kpina, Żyła skandalicznie upokorzona Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

Justyna Żyła została ponownie zaproszona do "Tańca z gwiazdami", aby razem z pozostałymi uczestnikami celebrować wielki finał programu, w którym zmierzą się Joanna Mazur, a także Tomasz "Gimper" Działowy. Już na początku programu Żyła została upokorzona przez stację. Widownia także była wyraźnie zmieszana jej obecnością.

Justyna Żyła odpadła w piątym odcinku "Tańca z gwiazdami". Dzisiaj podczas finałowego odcinka programu razem z innymi uczestnikami zaproszona została do programu, aby powspominać swój, a także pozostałych uczestników udział w programie.

Od samego początku, gdy tylko Żyła pokazała się na parkiecie, z publiczności słychać było wyraźnie piski, a także inne skandaliczne reakcje. Również producenci zakpili sobie otwarcie z jej uczestnictwa w dzisiejszym odcinku, co zwróciło uwagę oburzonych fanów celebrytki.

Justyna Żyła odpadła w piątym odcinku "Tańca z gwiazdami"

Była żona Piotra Żyły w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" przez użytkowników sieci była nieustannie hejtowana za swoje mierne umiejętności, które prezentowała na parkiecie przed zgromadzoną publicznością. Jej taniec był gorzko oceniany szczególnie przez Ivonę Pavlović, która nie mogła uwierzyć, że Żyła nadal jest w programie.

Andrzej Grabowski był kolejnym jurorem, który przyłączył się do Pavlović i przyznał, że jej umiejętności są bardzo słabe. Również dziwił się, że znalazła się ona w programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytka upokorzona w finałowym odcinku

Wydawało się, że o wpadkach Żyły wszyscy zdążyli już zapomnieć. Nic bardziej mylnego! W finałowym odcinku produkcji stacji Polsat, gdzie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do programu, aby ostatni raz wspólnie zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie, było naprawdę gorąco.

Na parkiecie w pewnym momencie pojawiła się Justyna Żyła, z której producenci programu postanowili sobie zakpić. Na początku Żyła została zaprowadzona za rękę na środek. Wyraźnie zaaranżowano jej występ tak, aby nie mogła ona zbyt długo prezentować swojego tańca na parkiecie. Następnie pokazano krótki kolaż, który podsumował jej uczestnictwo w programie. Komentator zachwalał jej taniec, a także "z nostalgią" opowiadał o błędach i choreografiach, które Żyła zaprezentowała z Tomaszem Barańskim.

Co ciekawe Justyna Żyła była jedna z niewielu uczestniczek, na której obiektyw zawiesił się na nieco dłuższą chwilę - tak, aby widzowie dokładnie przyjrzeli się celebrytce.

Użytkownicy sieci są podzieleni. Niektórzy uważają, że tego typu zabieg to przekroczenie granicy ze strony stacji.

 - To naprawdę niesmaczne. Dajcie jej już spokój - żali się oburzona internautka.

Komentarz Ivony Pavlović po pierwszym tańcu Gimpera

Gimper zaprezentował w programie swój pierwszy taniec. Ten wyraźnie nie spodobał się jurorce Ivonie Pavlović, która skrytykowała popularnego youtubera porównując jego umiejętności do pozostałych uczestników, a także do... Justyny Żyły.

 - (...) Zatańczyłeś najgorzej ze wszystkich użytkowników. No... poza jednym wyjątkiem - powiedziała w programie, co oczywiście wszyscy odebrali jako kolejny przytyk w stronę celebrytki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News