"Poczucie rytmu, podziwiam Justynę Żyłę". Te słowa nie są żartem

"Poczucie rytmu, podziwiam Justynę Żyłę". Te słowa nie są żartem Źródło: screen youtube.com/Wideoportal

Justyna Żyła za swoje występy w programie "Taniec z gwiazdami" zebrała solidne cięgi zarówno od jurorów, jak i internautów. Są jednak wciąż tacy, który bronią blogerki przed falą hejtu.

Justyna Żyła od samej zapowiedzi swojego udziału w tanecznym show telewizji Polsat wzbudzała masę kontrowersji. Mimo wszystko blogerka zdecydowała się wziąć udział w programie, a w trakcie treningów dawała z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się na parkiecie. Niestety jej pierwszy taniec okazał się klapą i jako pierwsza w historii programu dostała wtedy jedynkę od jury. Podczas drugiego odcinka poszło jej jednak już trochę lepiej i wielu widzów liczyło, że z kolejnymi występami będzie już tylko progres.

Justyna Żyła w obliczu hejtu

Niestety trzeci występ Justyny również był kompromitacją, a sama w jednym z wywiadów przyznała, że jest na siebie za to zła, ale po prostu wmurowało jej nogi w parkiet. Mimo tak nieudanego startu w konkursie udało jej się przejść do kolejnego etapu, gdzie dalej będzie walczyć o kryształową kulę.

Jednak nie oznacza to, że jej występy obyły się bez echa. Już nawet jury dało popalić uczestniczce poprzez swoje oceny oraz komentarze na temat jej tańca. Jednak to nic w porównaniu z wiadrem pomyj, które wylało się na Justynę w Internecie.

Bez problemu na różnych portalach można znaleźć całe setki komentarzy krytykujące celebrytkę niekiedy w bardzo wulgarny sposób. Mimo wszystko Justyna Żyła nadal może liczyć na pewną grupę swoich oddanych fanów, którzy stają w jej obronie przeciwko hejterom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrońców celebrytki nie brakuje

 - Dajcie już tej kobiecie spokój. Tańczy jak tańczy nie każdy musi mieć. Poczucie rytmu. Ja ją podziwiam że mimo tego wiadra pomyj jakie się na nią wylewa ona nie poddaje się i próbuje dalej. A wam łatwiej jest osadzać kogoś i tłamsić - pisze jedna z internautek [pisownia oryginalna - red.].

Co prawda podobnych komentarzy jest o wiele mniej niż tych negatywnych. Jednak dla Justyny bez wątpienia jest to bardzo ważne, że nadal są osoby poza jej bliskimi, którzy nie postawili na niej krzyżyka. Z takim wsparciem niewątpliwie nie utraci motywacji do dalszej walki w programie.

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

źródło: Facebook

Następny artykuł