Po Playboyu i rozwodzie Żyła znowu wywołała burzę. Jest komentarz celebrytki

Po Playboyu i rozwodzie Żyła znowu wywołała burzę. Jest komentarz celebrytki Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Była żona skoczka narciarskiego znów wywołała ogromne poruszenie w mediach. Celebrytka postanowiła skomentować aferę wokół własnej osoby.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Była żona skoczka narciarskiego pojawiła się w finałowym odcinku programu "Taniec z gwiazdami". Kontrowersyjna uczestniczka tanecznego show znów pojawiła się przed kamerami i wywołała niemałą sensację. Internauci zwrócili uwagę na to, że celebrytka przeszła wizerunkową metamorfozę i wygląda wyjątkowo kwitnąco.

Finał programu był doskonałą okazją, aby dowiedzieć się, co ostatnio wydarzyło się w życiu byłej żony skoczka narciarskiego. W mediach pojawiają się ostatnio spekulacje na temat nowego mężczyzny, u którego boku Justyna Żyła miała odnaleźć szczęście. Pojawiały się również informacje, że ojciec blogerki zaakceptował już jej wybór. Przyszła pora, aby zweryfikować medialne doniesienia.

Justyna Żyła wywołała prawdziwe poruszenie. Burza jak nigdy

Internauci w napięciu oczekiwali informacji na temat nowej miłości byłej żony Piotra Żyły. Wszystko wskazywało na to, że jest to osoba związana z produkcją popularnego show telewizji Polsat. Niedawno mówiło się, że Justyna Żyła i Tomasz Barański bardzo przypadli sobie do gustu i łączy ich coś więcej, niż tylko wspólne taneczne treningi.

Zmiana fryzury oraz błysk w oku tegorocznej uczestniczki programu "Taniec z gwiazdami" wyraźnie wskazywały na zmiany w jej życiu prywatnym. Wypowiedź Justyny Żyły na temat nowego związku wywołała burzę podobną do tej, która ma dziś nawiedzić stolicę. Celebrytka postanowiła znów zaskoczyć internautów tak jak wtedy, gdy zdecydowała się na sesję dla Playboya.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Justyna Żyła komentuje swój nowy związek

Justyna Żyła w skomentowała swój nowy związek. Celebrytka uparcie twierdzi, że jej kwitnący wygląd jest związany wyłącznie z porą roku: 

- To nie jest nowa miłość. Po prostu przyszedł maj - mówiła zagadkowo. 

Gwiazda programu "Pierzemy brudy do czysta" zdradziła również do kogo obecnie należy jej serce:

- Ja staram się kochać wszystkich, a przede wszystkim swoich przyjaciół, tych którzy nigdy mnie nie opuszczają. Moje serce chce sobie zachować, bo jednak jest mi potrzebne do życia - powiedziała.

Była żona skoczka narciarskiego zdementowała doniesienia na swój temat, jednak nie wszyscy uwierzyli w jej zapewnienia. Można się spodziewać, że spekulacje na temat jej życia uczuciowego nie umilkną i celebrytka wywoła jeszcze niejedną burzę. 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł