Justyna Żyła jest zakochana! Będziecie w szoku

Justyna Żyła jest zakochana! Będziecie w szoku

Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem, to ciężkie chwile dla niej. Nie przeszkadza jej to jednak, żeby znaleźć sobie nowego amanta. Jest naprawdę mocno zakochana, będziecie w szoku, kiedy zobaczycie, kto  nim jest. 

Justyna Żyła to postać, która ostatnio bardzo często jest pokazywana w tabloidach i gazetach brukowych. Stała się sławna nie za sprawą swojego męża skoczka, a skandalu jaki wywołała rozchodząc się z nim. Teraz znalazła sobie zupełnie nowego amanta, jest w nim zakochana po uszy. Będziecie w prawdziwym szoku, jak się dowiecie o kim mowa. Justyna mocno przeżywa rozstanie ze swoim mężem Piotrem. Robi wszystko, żeby zabłysnąć i być na pierwszych stronach gazet. Najpierw głośna sesja w Playboyu, potem przeróżne pomysły na książki oraz programy kulinarne. To jest najwyraźniej nie wystarcza i swoje życie pokazuje na Instagramie.

Żyła potrzebuje wsparcia

Przychodzi jednak taki moment w życiu, kiedy trzeba odnaleźć spokój i harmonię ducha. To znak, że czas na zmiany i Justyna postanowiła je wdrożyć w życie. Na pewno ma wielu przyjaciół, ale kolejny partner jej nie zaszkodzi. Pochwaliła się, że znalazła sobie nową miłość i jest w nim zakochana po uszy. Zdjęcie z nowym partnerem wstawiła na swojego Instagrama. Fani są zaskoczeni nowym wybrankiem Żyły, ale jednoznacznie komentują, że jest prześliczny i będzie ją kochał bezgranicznie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła z nowym amantem

Kim jest jej nowy amant? Najwierniejszym przyjacielem jakiego mogła mieć. To jej nowy uroczy piesek, którego postanowiła pokazać. Na zdjęciu widzimy, jak oboje pozują do aparatu. Piesek w dodatku zrobił bardzo zabawną minę. Rozczulił tym fanów Justyny Żyły. Na pewno jej nowy partner pomoże przezwyciężyć przeciwności losu i przetrwać te trudne chwile. Justyna Żyła z domu Lazar jest siostrą cioteczną samego króla skoków narciarskich Adama Małysza. Od 2006 roku byli szczęśliwą parą, jednak Piotr postanowił rozstać się z żoną i znalazł sobie inną kobietę. 18 września odbyła się ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Kobietę często można zobaczyć na różnych portalach, gdyż po aferze z jej mężem stała się bardzo popularną osobą w mediach. Ma z Piotrem dwoje dzieci: synka Jakuba i córkę Karolinę. Justyna Żyła Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Udar matki, utrata ciąży, a teraz to. Edyta Górniak przeżywa kolejny dramat
  2. O wizycie Janowskiego w hospicjum mówią już wszyscy. Artysta prosi o wsparcie
  3. Dramatyczne wyznanie dziennikarza TVN. Nikt nie wiedział o jego koszmarze
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News