Gimper honorowo odejdzie z "Tańca z gwiazdami"? Fani są jednomyślni

Gimper honorowo odejdzie z "Tańca z gwiazdami"? Fani są jednomyślni Źródło: Screenshot z youtube.com/Tomasz 'Gimper' Działowy

Justyna Żyła to najbardziej popularna uczestniczka tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety nie z powodu jej niesamowitego talentu tanecznego, ale raczej z powodu jego braku. Użytkownicy sieci uważają, że nie tylko ona tańczyła słabo, bowiem według nich także Gimper, który głosami widzów zatańczy w finale, nie zasługuje na takie wyróżnienie. Hejterzy dają mu na każdym kroku do zrozumienia, że powinien zrezygnować z uczestnictwa w programie.

Justyna Żyła zdecydowanie nie popisała się w "Tańcu z gwiazdami" talentem, jednak wywołała wokół siebie gigantyczny szum medialny. Według widzów stacji Polsat celebrytka znana z tego, że rozwiodła się ze swoim mężem Piotrem Żyłą, była jedną z gorszych uczestniczek programu. Ostatecznie odpadła dosyć szybko - w przeciwieństwie do innego celebryty, który zdaniem internautów także nie dysponuje zbyt wysokim poziomem umiejętności, a jednak wystąpi w finale. Widzowie sugerują Gimperowi, aby zrezygnował z uczestnictwa w kolejnym odcinku, bo się tam nie nadaje. 

Justyna Żyła odpadła z "Tańca z gwiazdami". Czy Gimper także zrezygnuje z uczestnictwa w programie?

Celebrytka, która obecnie zajmuje się głównie prowadzeniem swojego programu "Pierzemy brudy do czysta", odpadła w piątym odcinku produkcji telewizji Polsat. Większość internautów uważa, że powinna odpaść dużo wcześniej, ale głosowało na nią wielu fanów, którzy uważali, że pomimo swojego obiektywnie niskiego poziomu tanecznego, sprawia ona, że show jest ciekawsze, a także ma swój specyficzny urok.

Niektórzy uważali, że celebrytka ma szanse dotrzeć aż do finału programu, bowiem tak bardzo wspierali ją w programie jej fani. Tymczasem do końca dotarł Gimper, którego uczestnictwo w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" według niektórych jest nieporozumieniem. Po werdykcie niespodziewanie to Tamara i Rafał zmuszeni byli pożegnać się z widzami i uczestnikami "Tańca z gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są bezlitośni wobec Gimpera. Uważają, że celebryta zdecydowanie nie powinien był awansować do finału. Jego umiejętności są zdecydowanie zbyt niskie jak na finalistę - w porównaniu do choćby Joanny Mazur, która niemal od samego początku zaprezentowała bardzo wysoki poziom, a to właśnie z nią zmierzy się youtuber.

Tak brzmią niektóre komentarze pod adresem Gimpera po wczorajszym ogłoszeniu wyników.

 - Jego wyznawcy internetowi chyba są ślepi - uważa internauta.

 - To jest konkurs tańca a nie konkurs popularności w necie - stwierdza ktoś inny.

Pojawiły się także wpisy sugerujące, że Gimper powinien opuścić program.

 - Gdyby miał honor, sam by zrezygnował - w gorzkich słowach ocenia umiejętności taneczne celebryty.

 - Bądź honorowy i odejdź - uważa mężczyzna.

Wciąż nie wiadomo, czy Gimper rzeczywiście zdecyduje się posłuchać swoich fanów. Do tej pory unikał komentowania całej sprawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Źródło: Pudelek

Następny artykuł